Vandaag hebben wij de eerste echo gehad met 7 weken+2/3 en wat blijkt: er zitten 3 ienieminibabietjes in mijn buik!!!!!! Vind het zooo bijzonder en ook zo'n shock. Maar oh wat zijn we blij: hartjes kloppen en de groottes passen ook bij de termijn! Donderdag hebben we een afspraak bij de gynaecoloog en dan horen we meer! Zo spannend of alles goed blijft gaan! Zijn er nog meer meiden die zwanger zijn van een drieling? Of inmiddels mama zijn van een drieling (met goede tips)
Gefeliciteerd Er is een club hier op zp voor drielingmama's http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/231348-drieling-mammas.html
Jeetje zeg wat heftig!! Maar gefeliciteerd natuurlijk!! Fijn dat alles er goed uitziet! Hopelijk heb je een goede en rustige zwangerschap!
wow, wat een verassing, gefeliciteerd! ik heb wel eens een topic voorbij zien komen van drielingmama's dus er zijn er vast wel meer actief op het forum. succes met alles!
Jeetje zeg 3 tegelijk. Super gefeliciteerd meid Hoop dat ze alle 3 mooi uitgroeien tot volle gezonde beebjes