Hallo meiden! Ik heb altijd al wat last gehad van obstipatie. Nu heb ik de afgelopen 4 dagen 1 à 2 gedroogde vijgen gegeten. Ik weet niet of het daaraan heeft gelegen, maar het gaat ineens goed Dat kan ik dan mooi volhouden tijdens de zwangerschap dacht ik (ik vind ze daarbij erg lekker) Nu hoorde ik van de verkoper dat gedroogde vijgen gezwaveld zijn, dat lijkt me niet zo gezond.... Wat denken jullie?
Dan koop je toch gewoon biologische, die zijn niet gezwaveld (en zien er daarom iets minder lekker uit maar smaken minstens zo goed).
Ze hadden daar geen biologische. Ik wist ook niet dat ze biologische vijgen hadden, ik weet het wel van abrikozen.
Natuurwinkel misschien? Die heeft ze volgens mij wel. Heb overigens geen idee of en hoe schadelijk gezwaveld fruit is tijdens de zwangerschap. 's Ochtends kiwi's eten helpt ook tegen obstipatie.