Babyboom was weer leuk, herkenbaar, verbazend en....en...... nou ja, gewoon weer leuk. Volgende week weer! Ga nu alvast lekker naar bedje. Ben moe, vanmiddag goede maar ook pittige zitting gehad op de rechtbank. (ontzetting van een ouder uit 't gezag) Tot morgen ladies en slaap ze! liefs
Ingrid wat fijn dat syra het zo goed doet!! Hier geen babyboom gekeken manlief wou voetbal Zien. Ach ja volgende x beter. Of is hiervan ook uitzending gemist?
Esser en lelie, jullie er dus ook vroeg in. Hier ook na babyboom mijn bedje in gegaan. Jessy, ik besef ook dat er weer een wondertje in mijn buik zit. Heb besloten dat ik morgen een dagje thuis blijf. Vandaag passen schoonouders op dus is Maurits gewoon thuis morgen gaat hij weer naar de opvang. Dan heb ik thuis alle rust om bij te slapen.
Goedemorgen, heb beter geslapen....had in mijn dromen Kleintje op bezoek samen met man en Mauritsje haha. Jullie bleven bij ons eten...te bizar toch Nu naar het CB en daarna komt mijn moeder Emma ophalen. Morgenmiddag komt ze weer terug. Ik moet nog wat doen in het kamertje waar de baby komt; de muren glad maken grrrrr en 10 juni wordt het kamertje behangen..joehoe Vanavond gaan vriendlief en ik uit eten in de stad!!!! Zin in kaasfondue Tot later meiden!!
Nou, lekker Lelie, eet ze alvast! Jessy: je kunt het terug kijken op de site van babyboom. Zwangere mama's: Ik kan me goed voorstellen dat het zwaar is met een kleine puk erbij hoor. Sterkte! @ babyboom: Hier wel een traantje gelaten hoor, ook tijdens de megatest, vind het nog steeds erg om te zien zoveel geluk & verdriet bij elkaar. Dan krijg ik zo weer 'dat oude gevoel' terug ook al heb ik nu Sara, heel gek, het verbaasde me ook een beetje want ben wel erg nuchter van mezelf, maar ben wel emotioneler geworden nu ik Sara heb. Overigens zoals het er nu uitziet zullen wij rond Sara's verjaardag ook weer de 1e afspraak in het ziekenhuis gaan plannen. Wat kan een mens snel veranderen he? Haha...na de bevalling moest ik echt niet aan een tweede denken.
Babyboom ga ik vanmiddag nog ff kijken. Ben benieuwd............... Straks eerst even de mvm flessen wegbrengen.
Werk ze Kleintje! Esser: Wat doe je voor werk dan/ Lijkt me inderdaad pittig. En voor ik het vergeet: Ingrid nog van harte gefeliciteerd met Syra! Fijn dat ze het zo goed doet! Op moederdag bevallen lees ik, wat leuk. Hoe is de bevalling gegaan? Heb niet alles bijgelezen dus zal wel ergens staan maar vraag het brutaal nog een keer. Zo ga even douchen en opruimen boven en was erin doen en vouwen. Dan sara's fruithapje, dan even een kopje thee, Dan Sara in badje, flesje en dan wandelen, ik ga lunchen met een dinnetje, hoop dat Sara nog in de kinderwagenbak een slaapje wil doen.
Zora... haha, tuurlijk mag je dat nog een keer vragen... ff gekopierd van hyves. Het is zondagnacht om 2 uur begonnen. We waren die avond ervoor nog naar verjaardag geweest en gekten om 0.00 uur... nu kunnen we naar huis om te puffen. Deze verjaardag is voorbij en zijn ze niet op dezelfde dag jarig (onze meis dus en de man van Syra's peettante)... lachen lachen lachen. Nou om 0.00 uur waren we thuis. Ik had dikke voeten dus hebben we nog even op bed tv gekeken. Om 2.00 uur zei ik tegen Manlief, haha, jij komt dadelijk echt de verloskundige aan het bellen. We hebben toen de tijd opgenomen. De weeën kwamen om de 4-5 minuten en duurde tussen de 40-60 seconden. We hebben toen de papieren erbij gepakt en zagen dat we na een uur de VK mochten bellen. Om 3.15 uur hebben we dus de VK gebeld, zij is toen gekomen en ik had 3 cm ontsluiting. Ze zou rond 7 uur terug komen. Rond 6.30 uur kwamen de weeën echt om de halve minuut en duurde een minuut. Ik hield het niet meer. Ze is toen gelijk gekomen en ik had 6 cm ontsluiting. Op dat moment kreeg ze een telefoontje van een ander stel. Hier moest ze even naar toe. Om 7.15 uur had ik echt zo'n enorme persdrang dat Manlief de VK weer heeft gebeld. Ze zou binnen 15-20 minuten bij ons zijn. Om 7.35 uur zijn de vliezen gebroken. Om 7.40 uur was de VK er weer. Ik ben toen op bed gaan liggen... de VK zag het hoofdje al. Ik zou misschien nog 1 keer de weeën weg moeten puffen en nog niet mogen persen (vond het erg veel van me gevraagd, haha) Maar uiteindelijk mocht ik dan toch persen... en om 7.58 uur schoot onze dochter echt letterlijk na een flinke pers op de wereld.
Zora, jullie ook voor een 2e! Wat leuk zeg! Maar vast ook wel weer spannend tegen die tijd..... Veel plezier vanmiddag! Ik werk als gezinsvoogd bij bureau jeugdzorg. Waarschijnlijk zegt je dat genoeg? Anders hoor ik t wel. Kleintje, goed dat je zo aan jezelf denkt! Merk zelf ook dat je sneller 'gewoon' door gaat. Omdat...................ja, omdat het gewoon druk is! Lelie, vanmiddag dus eerst nog wat 'werken' voordat de kaasfondeu aan kan vanavond. Welk behang neem je? Nigthelf, babyboom is echt weer zo leuk om naar te kijken. En eerlijk is eerlijk, ook 'makkelijker' om naar te kijken nu er ook weer een 2e kindje in je buik mag groeien..... @andere meiden, alles goed? Zwaaiiiiiiiiiiiii aan ingrid en pat! Zie jullie onderaan in beeld hangen.
esser, van Hearts & Heroes....zit te twijfelen tussen 2 soorten voor de ene muur. Voor een muur weet ik het al. Het wordt wel flink roze
Hee meiden, even een ego zwanger alert Net onze 2e echo gehad en hartje klopte nog steeds heel mooi (166bpm). Ukkie was al gegroeid naar 3,3 cm dus dat was heel mooi. Lag perfect op schema ook dus dat is wel weer een geruststelling. Vreemd idee om in principe nooit meer naar het ivf centrum te gaan... Arts kent mn zus ook en vroeg nog hoe het met haar gaat, ivm haar ingeslapen hond. Nou en toen kwamen de tranen weer hoor! Ze voelde zich meteen schuldig maar zei al dat dat niet nodig was. Het blijft nog steeds zo treurig en heel onwerkelijk... Oh ja, ze had wel het idee dat er iets bengelde tussen de beentjes, ook al was het wel bijna onmogelijk om nu te constateren.......
Suus, Gefeliciteerd met de goede echo. En zo te horen gaat dat weer een meisje worden , hoge hartslag.... Maar jij moet nu toch wel bij het ziekenhuis blijven? Vanwege je keizersnede?
Ja ik blijf in het zkh. Heb morgen ook de intake op de poli... Vind het ook wel een prettig idee eigenlijk.
Wij blijven ook in het ziekenhuis. Medisch is het niet nodig. Maar ik wil er toch bevallen en als ik er nu onder controle blijft wordt de bevalling in het ziekenhuis gewoon vergoed.
Suus, fantastisch!!! is altijd weer een geruststelling. Enne...iets bungelen haha, wie weet..is indd nog veels te vroeg Zou wel leuk zijn een meisje en een knulletje Emma is net weg...ben nu een boterham aan het eten en dan aan de slag maar weer...
Yeah Suus! Helemaal super om te lezen! Weer een mooie echo gehad.....super.... De meeste blijven dus onder controle in het ZH als ik het zo lees? Ik ook i.i.g. Hadden trouwens ook geen keuze, hahaha. Maar vinden het niet erg om bij 't ZH te blijven.
Esser, Met de ICSI van Maurits waren we zo gewend geraakt aan de ziekenhuisbezoekjes dat we daar wel wouden blijven. Wel werden we bij de verloskundige iets anders benaderd als bij de FA. Maar onze FA bij Maurits' ICSI was ook een geweldig mens. Helaas was ze ergens anders gaan werken en hebben we nu een andere.
Nou ik ga weer lekker thuisbevallen! Is de vorige keer ook goed bevallen dus doen we gewoon weer. (behalve als het niet anders kan natuurlijk) En wij willen willen deze keer ook niet weten wat het wordt en ik denk dat ik daar ook de enigste weer in ben of niet? hihi Lelie, echt vervelend die hoofdpijnen zeg! Hopelijk wordt het wel wat draaglijker de komende tijd. Leuk weer een babykamer inrichten!! Wij doen lekker makkelijk en gebruiken dezelfde kamer weer. Een andere kleur accessoires denk ik maar de meubeltjes blijven staan. Voor Ruben gaan we wel een nieuwe kamer maken, maar daar moet ik nog wel even over nadenken. Suus, super dat de echo weer goed was!! Hihi zou erg vroeg zijn om het nu al te zien maar wie weet bungelt er idd iets Voel je je wat goed? Esser, fijn dat de combitest enzo goed was!! Lijkt mij idd ook een pittige dag zo in de rechtbank. Hoe gaat het in het nieuwe huis? Kun je al bijna aan het inrichten? Kleintje, het is nu veel pittiger he nu ja al een kindje hebt. Ik pak ook echt mijn rust momenten maar ik moet zeggen dat ik tot nu toe nergens last van heb. Wel moe maar ga savonds vroeg naar bed en dan is het wel redelijk te doen. Vervelend dat Maurits door de spreidbroek zo slecht slaapt.....moet hij hem nog lang om? Nightelf, hoe gaat het nu met Amber? En met jou? De broeken zitten al strakker dus. Ik kan mijn eigen broeken nog wel aan maar het gaat nu wel wat strakker zitten. Ik heb mijn positiekleding ook al uit de kast gehaald en ik kreeg nog heel veel van mijn s-zus. Die was in de zomer hoogzwanger en ik heb eigenlijk alleen maar winterkleren, dus dat komt mooi uit Pat, yeah! Fijn dat de echo weer goed was!!! Is toch echt bijzonder dat dit beebje gewoon blijft plakken. Nu wordt het wel tijd voor een nieuwe banner Hoever ben je nu eigenlijk? Jessy, hoe gaat het nu met Siem? Ik snap dat je erg bezorgd bent. Al moet ik zeggen dat Ruben nog nooit ziek is geweest, op een verkoudheid na dan, dus ik heb er nog geen ervaring mee. Hopelijk knapt hij snel weer wat op! Zora, wij zijn met 6 maand met een broodkorst begonnen en vanaf 7 maand kreeg hij een heel stukje brood. Ging meteen super. Met 8 maand at hij al volledig met de pot mee ( natuurlijk wel rekening gehouden met dingen die hij niet mocht hebben) Ruben heeft altijd goed gegeten en alles ging er met smaak in Al wordt hij nu wel wat kieskeuriger, maar hij krijgt nog genoeg binnen Jullie dus over een halfjaartje weer beginnen met een brusje Gek he dat je nu ineens wel wil he. Ik zei na de bevalling ook 'dit niet weer' maar ben helemaal omgeslagen Sinja, dus Faye ook al van die heerlijke beentjes Die had Ruben ook Nu sinds hij loopt zijn ze wat geslonken. Mijn moeder zei altijd dat hij van de meisjes beentjes had, lekker mollig En ze geniet dus ook al van een broodkorst! Leuk is dat he als ze lekker meesmikkelen. Straks zit ze naast je in de kinderstoel en dat vond ik ook zo leuk, en nu nog Ingrid, whow wat een snelle bevalling zeg! Daar teken in nu voor Al ging het met Ruben ook best wel snel voor een eerste vind ik. Het persen duurde bij mij wat lang (1,5 uur) maar gelukkig geen dagen in de weeën gezeten. Babyboom heb ik gister niet gezien. Criminal minds was er voor en dat wou ik niet missen. Ga het straks wel zien via uitzending gemist. Vond de 1e serie ook erg leuk al heb ik hem toen pas gezien toen ik zwanger was. Eerder kon ik het niet, vond het veel te confronterend. Ben benieuwd! Hier gaat het goed. Heb dinsdag ook gewerkt, moest 3 uren lang echt aanpoten zeg. Hele huis moest schoon en die man die rookte ook nog in huis, alles geel van de rook. Bah het zat overal, zelfs in de badkamer. Was ook kapot dinsdag. Vandaag ook weer gewerkt maar ging toch wat relaxter. Zo'n leuke vrouw is dit. Kreeg tomaten van haar en ook nog een dekbed. Ik zei eerst dat kan ik niet aannemen maar anders zou ze hem weggooien. Dat vond ik dan ook weer zonde Is voor je kind zei ze Nou hier is het ook weer schoon en nu dus even rust.