Hé Majo Nu dus duidelijk dat je kunt stoppen met de meds....Blijft klote Ik moest toen echt persé doorgaan tot de testdatum want 'wie weet'... Ga je ook meteen door met de laatste cryo's?
Majo: wat ontzettend klote!! Hele dikke knuffel meid! Zoe: wat ontzettend verdrietig nieuws van de vader van je zwager.... Jewel: veel plezier met vertellen Ik ga naar mn werk, iedereen hele fijne feestdagen!!!!!
Nou....ben er wel mee gestopt hoor, anders had ik vanmorgen moeten testen en was het voor mij geen ochtendurine aangezien ik hele nacht gewerkt heb . En denk ook niet dat die 16 uurtjes nu zoveel uitmaken. Nee...ik ben er klaar mee! Nu weer gauw ongi worden en meteen weer starten met de progynova. (antwoord op je vraag ). Hopelijk vindt arts in DD dat oké, kan niet overleggen want ze sluiten met de feestdag tot 6 januari geloof ik. Maar dat moet ie dan maar goed vinden, hahaha .
Hopelijk iedereen fijne kerstdagen gehad?! Bij deze voor iedereen nog de beste wensen en vooral een gezond en liefdevol, gelukkig 2013!!
Ook vanaf hier een gelukkig, gezond en voor de meiden die voor een wondertje bezig zijn vooral een heel vruchtbaar 2013!
Hey Esser, wat zie ik nu, wat een prachtige banner! Supergefeliciteerd! Waren jullie weer met een nieuwe poging bezig?
Thanks nightelf en Majo. Super blij hier, en nog steeds erg onwerkelijk....... De komende weken blijven natuurlijk erg spannend..... Waren begin december gestart met de tweede icsi poging. En met n super resultaat. Heb de 18e de eerste echo staan, ik ben dan 7 weken en 1 dag zwanger. Hoe is t met jullie meiden? Hopelijk alles goed! Nightelf, hoe is het met de meiden? Majo, gaan jullie binnenkort voor weer n cryo tp? Liefs
Hee meiden, ben ik ook weer eens. Allemaal nog de beste wensen voor 2013 en dat alle dromen uit mogen komen Ik vroeg me af wie nou zondag komen meeten? Moet dan nl even m'n adres pb-en... Enne behalve Esser, heb ik ook nieuws, alleen ligt het iets gecompliceerder bij mij. Kennelijk was ik ten tijde van m'n operatie spontaan zwanger! Heb dus volledige narcose gehad en pijnstilling geslikt die wellicht niet goed zijn geweest voor het vruchtje. Ook waren we eigenlijk compleet met 2 kids... Ons leven staat dus behoorlijk op z'n kop en er gaat van alles door je heen. Heb gisteren een echo gehad en ik word geschat op 5.5 wkn, wat ook klopt gezien overtijd lopen. Momenteel kan er dus nix gezegd worden want het is nog te vroeg. Volgende week een gesprek met de gynaecoloog over de risico's van deze zwangerschap gezien de operatie en het feit dat ik nu zeker een keizersnede zal krijgen: nummer 3. Anyway, hoop dat met jullie alles goed is en laat svp nog even weten wie komt zondag. Een uurtje of 11 lijkt me wel ok? Later mag trouwens ook hoor...
Esser: van harte gefeliciteerd! Super zeg! Suus: wow! Wat een nieuws ben ook even helemaal huh? Hopelijk is alles goed. Hoe ben je verder hersteld vd operatie gaat het goed?
Hallo meisje, Allemaal super mooi 2013 toegewenst. Jeetje jeetje jeetje, meisjes wat is hier allemaal aan de hand!! Esser gefeliciteerd met je zwangerschap, wat ontzettend super fijn dat het gelukt is, heerlijk zeg!!! Geniet geniet geniet... Suus, wtf!!! Hoe bizar is dat zeg, kan me voorstellen dat je wereld op zijn kop staat, jeetje weet gewoon niet wat ik moet zeggen, wat een wonder....Zal wel even pittig zijn gezien je operatie, hoop dat dat allemaal goed kan herstellen..Jeetje zeg, gefeliciteerd hoor wat een wonder... Majo en Sooner voor jullie een super vruchtbaar 2013 toegewenst, wens het jullie zo toe, jullie verdienen het allemaal zo. Heel veel succes en sterkte het aankomend jaar!!! Dikke dikke X Hier is ons laatste cryotje helaas niet blijven plakken, had ook allemaal wel heel erg mooi geweest. Was een sobere kerst en oud en nieuw, en helaas ook allemaal voor niets.... Heb even een paar dagen heel hard nagedacht. Als ik eerlijk ben heb ik eigenlijk totaal geen zin om opnieuw te gaan behandelen. Maar we willen wel heel graag een derde kindje...Nou ja het is dus niet anders, we gaan toch voor een verse poging. We zullen wel moeten. Het idee dat ik alle babyspullen weg doe, kan ik toch niet voorstellen. Dus met frisse tegenzin zullen we begin februari weer beginnen... Jeetje ik ben nog ontdaan door het nieuws van Suus...Wij zullen er trouwens niet bij zijn zondag...Veel plezier voor degene die wel gaan!!! XX
Ff snel: wat een nieuws Suus. Wat zul je geschrokken zijn.... Zoe: dikke knuffel!! Wij zijn er niet bij zondag, we stappen nl zo in de auto voor een weekendje weg. Veel plezier iig!
WOWIE!! Suus!! Jeetje jeetje zeg!! Dat bedenk je toch ook niet.... Wel een enorm extra groot wonder er vanuitgaande dat je anticonceptie gebruikte omdat het gezinnetje al compleet was. Enne...dat dachten jullie zelf w.s. maar blijkbaar wil er nog een kindje heel graag deel uit maken van jullie 4tjes . Kan me wel voorstellen dat het allemaal erg spannend is. Horen jullie bij de gyn dan ook wat de narcose en medicatie eventueel met het embryootje heeft kunnen doen? gets wat spannend meid! Logisch dat je wereld even helemaal op z'n kop staat. Hoop dat alles goed blijkt en ook verder goed mag gaan. En dat jullie dan ook gauw kunnen genieten van dit wondertje dat blijkbaar wel héél erg graag wil . Zoë, ...wat verdrietig weer meis! kl*te dat de laatste niet is blijven plakken. En ja...wat dan... rottige in de mmm blijft toch dat je wel zult moeten als je iets wilt! Hier zó herkenbaar! Niet echt veel zin meer in MMM, maar ja... dan gebeurd er helemaal nooit wat. Hoop dat de frisse tegenzin aanwakkert naar vol goede moed en stiekem ook weer wat zin (al klinkt dat raar in de MMM met al die ellende er omheen) om voor een verse poging te gaan. Heel veel succes alvast meid. Ik kwam hier eigenlijk om even te melden dat M. en ik nog niet weten of wel/niet komen zondag. De afspraak met vrienden is wel definitief zaterdag geworden en niet zondag, alleen heb ikzelf een flinke griep te pakken. Wonesdag na dagdienst al enorme migraine, gisteravond de avonddienst doorgeworsteld op heel wat paracetamol en daar begon ook de heesheid. Vannacht keelpijn erbij gekregen en sinds vanmorgen enorme spierpijn overal. Zelfs in mijn vingers . Vandaag dus pyjama dagje met M. samen en overlevend op ibuprofen, hoestdrank en veel warme thee met honing. Alleen sinds een uurtje ook nog eens een giga loopneus erbij gekregen en ademhalen doet zó'n pijn . Bah bah bah!! Een klassieke griep ben ik dus bang.... die hopelijk niet te lang duurt. Mochten we alsnog wel komen, sms ik je wel Suus, maar heb je adres denk ik nog wel ergens van geboortekaartje van D. Enne anders.... zou er vrij snel in febr. weer een meeting gepland worden toch?? Dan zal de griep toch wel over zijn? . En heb dat rooster inmiddels ook 'al'!! Meiden, allemaal een heel fijn (gezond) weekend!!