Ik ben benieuwd hoe lang hebben jullie geperst bij de eerste bevalling en bij de tweede bevalling ( tot uitdrijving)? Bij mijn eerste heb ik 50 min. geperst nu ben ik benieuwd hoe lang het bij de tweede zal gaan duren.... Groetjes, Orchidee
Bij de eerste lang, maar die wilde er niet uit. Groot kind (10 pond+) en daarbij was het een sterrenkijkertje. + bijkomende dingen nog weer, waardoor het allemaal gewoon nogal lang duurde van de eerste tot de laatste keer persen. Bij de tweede gevoelsmatig nog geen vijf minuten. 2 persweeën en ik had mijn kereltje op de buik liggen. 9 pond, dus iets kleiner dan z'n broer. Was echt een supersnelle bevalling. Van de eerste ontsluitingswee tot de laatste perswee amper twee uur.
Alleen de 2e was een natuurlijke bevalling. Wel een zware maar het persen zelf was eigenlijk zo gebeurd. 3x en hij was er!
1e 1 uur maar dat was wel met een ruggeprik (geen heftige persweeen) 2e net aan 10 minuutjes dat was zonder ruggeprik (hele goede persweeen)
1e: 75 minuten (+ knipje) 2e: 4 minuten (of eigenlijk 6 , ik was al vól aan het persen omdat ik het niet meer tegen kon houden, maar 4 minuten vanaf het moment dat ze de vliezen razendsnel doorprikte --> ze hadden de 10 cm nog niet verwacht op dat moment)
1e bevalling een uur en drie kwartier, incl vacuumpomp en knip. Achteraf had dochter de navelstreng ook om de hals, mogelijk dat dat heeft meegespeeld. 2 bevalling iets van 20 minuten denkik. Ik kreeg persdrang, vliezen braken spontaan en dochter daalde bijna direct in (was nog altijd niet ingedaald tijdens de weëen)
1e bevalling: 1 uur en 58 minuten.... (yep... lang hè?). Ik had geen persweeën dus moest het helemaal zelf doen en dat ging maar wel met moeite. Geen ingrepen gehad (gelukkig) en twee hechtingen. Ik was KAPOT! 2e bevalling: 25 minuten en dat alleen maar omdat ze een sterrekijker was (anders 5 min ofzo?). Het moest rustig aan en dat was weer even lastig maar... dit keer wel persweeën.
1e.. 1 uur en 28 minuten. Geboren met knip en vacuüm (opgeslagen armpje) 2e.. Zal er voorlopig nog niet komen
Oh, ik word heel zenuwachtig van deze berichten hier... Bij de eerste 15 minuten geperst... Bij de tweede is nog afwachten. Sowieso mag de VK niet meer weg na 5 cm ontsluiting, want toen duurde het bij de eerste nog 45 min voordat ze er was...
eerste bevalling 3 keer (10 min hele bevalling duurde 3 kwartier) 2e bevalling 1 keer. (hele bevalling duurde een half uur)
Geloof dat ik wel het record heb tot nu toe: 1e bevalling: 1,5 thuis persen, door naar ziekenhuis i.v.m. niet vorderende uitdrijving, daar aan infuus en uiteindelijk 1 uur, knip en vacuum verder is de kleine geboren, dus in totaal 2,5 uur (van 00.50 - 03.25 uur). Wel een hele snelle ontsluiting gehad maar geen krachtige persweeën. Hopelijk gaat het de 2e keer een stukje sneller