Hoi, Vanmorgen bericht gehad dat ze het kindje van mijn vriendin met spoed hebben moeten halen omdat ze inwendige bloedingen had. Mijn vriendin heeft 6 liter bloed verloren en het kindje, een meisje is nu met 29 weken geboren. Ze zijn alle twee naar omstandigheden stabiel. Ik vraag me af of zo'n kindje is zo'n kindje levensvatbaar. Moet ik een geboorte kaartje sturen? Ik maak me ongelofelijk veel zorgen en ben hier enorm van geschrokken. Ik zou graag wat ervaringen willen lezen, in een andere post zag ik dat je op internet een mooi boekje kan bestellen voor prematuren. Alvast bedankt!
mijn zoontje is geboren met 29 weken en is nu een peuter van bijna 2. Zeker is dit kindje levensvatbaar ik vond het erg prettig om felicitatiekaartjes te krijgen zeker nadat we zelf de geboortekaartjes verstuurd hadden. als je verder iets wil weten kun je me pb-en
Net bericht gehad. De baby weeg 1500 gram en ademt zelfstandig!!! Met haar gaat het naar omstandigheden goed. Ik ben enorm opgelucht.
Dat is heel fijn om te horen. Dank je voor je berichtje. Ik heb nu een aantal kaartjes verstuurd, maar wacht ff met het geboorte kaartje totdat we die van hen hebben gehad.
1500 gram met 29 weken? Sow, netjes hoor, mijn jongens zaten hier net boven met 33+1 weken. Ik zou persoonlijk niet wachten met het sturen van een geboorte/felicitatie-kaart. Ze zijn nu eenmaal ouders geworden, dus een felicitatie is gewoon op z'n plaats je zou er wel iets speciaals in kunnen zetten, waarbij je ze veel sterkte toe wens de komende periode......
Ojee meid, heftig hoor voor je vriendin! Ik hoop dat ze het allebei goed blijven doen! Ik heb hier een linkje voor het babyboek voor prematuren: bol.com | Kleine Kanjer! Babyboek voor Prematuren, Hanneke De Wit | Boeken Misschien handig voor haar en natuurlijk ook voor jou om is op de site van kleine kanjers te kijken, daar staan heel veel informatie over prematuren, hoe en wat. Er is ook een forum, misschien vind ze het straks wel fijn om haar hart te luchten. Mijn kindje is ook prematuur geboren maar dan met 31 weken. Hij kon gelukkig ook zelf ademen. Kindjes die geboren worden met 29 weken hebben inderdaad ook hele goede kansen! Wij hebben de kaartjes pas verstuurd toen de kleine thuis was maar vonden het wel leuk dat we al kaartjes kregen toen de kleine nog in het ziekenhuis lag! Geeft ook een soort bemoediging/steun! Succes en sterkte voor je vriendin
Ik begreep dat 1500gr voor 29 weken aan de flinke kant is, dus dat is mooi meegenomen. Ik heb een kaartje voor mijn vriendin zelf geschreven. Daar heb ik dit gedichtje op gezet. In mijn hart is een luikje dat altijd open staat waar je dus in en uit gaat Ben ik verdrietig, dan ben ik binnen en hoor ik iemand heel zachtjes zingen Ben ik blij, dan ben ik buiten en hoor ik de vogels fluiten Er is ook een deur, die gaat open en dicht Als je in mijn hart zit, is mijn deurtje dicht Als ik buiten ben, is het deurtje open Zodat jij altijd voor steun en liefde in en uit mijn hartje kunt lopen En dan een kaartje naar het gezin, waarbij ik ze feliciteer maar ook heel veel sterkte wens. Gaat alles met jouw jongens goed?
Ik ga dit boekje zeker bestellen. Dank je voor de tip! Jouw mannetje is alweer 2 zie ik. Gaat alles verder goed met hem?
Wat een lief gedichtje! Hoop dat 't kindje maar goed mag groeien en straks lekker met de papa en mama naar huis kan.
Ja, worden in Januari alweer 3. Het blijven in gewicht wel lichtgewichten, maar over het algemeen halen premature kindjes in het eerste jaar qua groei alles in ( volgens onze kinderarts dan )
Wow drie alweer. Hartelijk gefeliciteerd alvast. De arts is zeer tevreden en de komende drie weken schijnen het spannends te zijn. De bloeding is waarschijnlijk door endometriose verzaakt. Bizar. Ze beseft het nog niet echt, alles gaat een beetje als een film aan haar voorbij. Ik brand de komende tijd maar even een kaarsje extra!
1500 gram is inderdaad erg netjes! Die van mij was met 30 weken geboren, en 1700 gram! Is geloof ik zo'n 2 weken vooruit qua groei.