Ik lees even mee want ik wil dit keer graag het gefilmt hebben aangezien ik bij de eerste zoveel gemist heb na mijn idee. Alleen de kerel is er een beetje op tegen omdat hij bang is dat ik het aan iedereeen wil laten zien wat ik absoluut niet wil maarja maak hem dat maar eens wijs...
Bij mij absoluut niet! Ook geen foto's! (pas na de bevalling) en daar heb ik geen spijt van! Noem de bevalling zelf nou niet echt het mooiste wat er is Maar dat moet ieder voor zich weten.
Wilde absoluut geen foto's en film tijdens m'n bevalling. Nu heb ik zoiets van bij de eventuele tweede zou ik dat wel willen. Ik wil zelf ook weleens zien hoe dat er nou uitziet.
Waarom denkt je man dat je die film met iedereen wil delen? Kan me zo voorstellen dat je niet iedereen je "onderkantje" wilt laten zien, hahaha. Anders hem gewoon het beheer geven over de film.
hier wel gefilmd...de tweede dan. wij hebben besloten dat we niet meer dan 2 kinderen willen en ik wilde toch eingelijk best wel zien hoe een bevalling gaat Mijn vriend heeft toen alles gefilmd. ik heb er na de bevalling 1 keer naar gekeken en dat was meer dan voldoende hahahaahaaa is best wel eng eingelijk!
Mijn schoonmoeder heeft bij haar laatste bevalling haar man toestemming gegeven om de film camera op een statief van de zijkant te laten opnemen. Ze vond dat ondanks ze het eigenlijk niet zag zitten ze het tenminste een fijn idee vond dat haar man gewoon bij haar stond en zo inderdaad geen intieme gedeeltes werden gefilmd. En ze dacht dat wanneer ze het hadden bekeken ze de band wel zouden wissen. Nu is het haar meest waardevolle band die ze heeft. Alle lieve, grappige woorden die er gezegd zijn ( ze is geen scheld of schreeuw type) en de momenten die ze was vergeten staan nu vast. Uiteraard deelt ze de band alleen met haar kinderen en man. Maar hoe ze het vertelde heeft mij toen aan het denken gezet. Van de zijkant zou ik het ook wel doen. En als ik het echt erg vind om terug te zien dan kan het altijd gewist worden. Ik ben namelijk denk ik wel geneigd om te gaan schelden.
Ja, dat filmen van de zijkant lijkt mij ook wel iets. Een full shot film lijkt me zelf niet zo leuk om terug te kijken, maar de dames die een tweede krijgen denken er anders over?
ik wil het deze keer wel doen.. wij willen hierna waarschijnlijk geen 3e meer.. (hooguit over een jaar of 10 dat we het dan proberen, maar voor nu denken we dat we het niet willen).. en mij lijkt het heel speciaal om het op film te hebben.. niet echt vol erop gericht haha.. maar wat subtieler..
De eerste bevalling is bij mij zo snel gegaan dat ik het gevoel had sat ik nog moest bevallen terwijl mijn kindje er al was, ik vond het toen best erg dat ik het niet terug kon kijken om het even her te beleven zeg maar. Bij de tweede is het dan ook van de zijkant gefilmd, ook deze bevalling ging supersnel. Je ziet niks bijzonders bij mij qua intieme delen, dat hoefde ook niet maar het is best bijzonder om terug te kijken. Op het moment dat ik aan het bevallen was deed het zoveel pijn en gaat er van alles door je hoofd, 1 minuut duurt een kwartier voor je gevoel En dan kijk je het terug en zie je jezelf een kind op de wereld zetten in alle kalmte alsof het bijna geen moeite kost en ik nauwlijks pijn heb. Compleet het tegenovergestelde van hoe ik me voelde dus, haha.
Hier de eerste keer alleen wat foto's gemaakt en de tweede keer gefilmd (wel vanaf de zijkant). En er is sowieso weinig te zien, want vanaf dat we in 't ziekenhuis aankwamen tot aan dat ze geboren was, duurde maar 5 minuten. Ik ging liggen, perste 1 keer en daar was mevrouwtje al . Ik zou zeker filmen! Mocht je je er niet prettig bij voelen, kan je 't gewoon weer wissen.
Beide keren niet gefilmd. Vond het prettig mijn man naast me te hebben, wel foto's gemaakt direct na bevalling. Is goed zo!
Onze bevalling is gefilmd, mijn man had de camera op een kastje gezet en dat stond niet opzij... Het bijna 2u-durende perswerk staat er allemaal op, inclusief de knip, mijn gegil en de eigenlijke geboorte van ons mannetje... Het heeft een hele tijd geduurd voor ik hem kon kijken. Nu ben ik wel blij dat ik de film heb maar volgende keer zou ik graag ook meer stukken hebben van het weeën-gedeelte aangezien dat een mooier stuk van de hele bevalling was dan het persen in mijn geval.
Ik heb het nooit een leuk idee gevonden en het daarom ook tot twee keer toe niet laten filmen. Ik zou me denk ik een beetje ongemakkelijk voelen en veel meer nadenken bij de dingen die ik zeg en doe omdat ik weet dat het gefilmd wordt.
Ik wilde dat ook echt niet! Maar merk dat ik idd toch een hoop 'gemist' heb waardoor ik soms denk had ik het maar wel gedaan. Al is het gewoon maar om het 1x te kijken voor jezelf... Natuurlijk niet op een verjaardag met een bak nootjes erbij Gewoon alleen zelf een keer. Al denk ik toch ook wel dat ik het volgende keer niet zou doen maar iets zegt me dat ik het achteraf wel fijn had gevonden
ik twijfel ook nog een beetje. Ben geen fan van intieme films maar 't lijkt me wel speciaal om te zien hoe zo'n hoofdje nou geboren wordt.... Bij je eigen bevalling zie je dat niet, en de kans is heel klein dat ik ooit bij een andere bevalling zal zijn.. Ik leg de camera klaar en twijfel nog even verder....
Heb niet gefilmd en ook geen foto's van de bevalling, alleen van gelijk erna, die zijn door de kraamverzorgster gemaakt. Heb er geen spijt van eigenlijk, een goede vriendin liet laatst de foto's van haar bevalling zien en als ik er aan denk dat ik dan ook zulke foto's van mezelf had moeten hebben, nee dank u vriendelijk !