Hoi Allen, Ik ben nieuw hier en vandaag 7,1 wk zwanger. Vanaf de 6 weken ben ik flink misselijk geweest, 4 kilo afgevallen doordat ik niets weg kreeg behalve ligakoeken. Sinds gistermiddag is plots mijn misselijkheid weg. Ik heb wel een pilletje ingenomen die ik van de huisarts heb gekregen, emasefene, dus dat gisteravond mijn misselijkheid over was kon ik begrijpen. Vandaag geen medicatie ingenomen en ik ben zonder misselijkheid wakker geworden en de hele dag is de misselijkheid weggebleven. Kan dit zomaar of moet ik me wellicht zorgen gaan maken? Volgens de vk is er niets aan de hand zolang ik geen krampen bij mn baarmoeder heb en geen bloedverlies heb, maar toch maak ik me erg druk. Gisteravond wel pijn aan maag/darmen gehad,maar dat heeft gelukkig niets met mn baarmoeder te maken. Eetlust is ook weer helemaal terug! Of nja, zo goed als.. is dit nou raar, of komt dit vaker voor en maak ik me druk om niets? Hopelijk kunnen jullie mijn vraag beantwoorden. Heb trouwens de vk gevraagd de echo ivm mijn zorgen naar voren te plaatsen en kan nu a.s. woensdag al terecht!
Fijn dat je eerder terecht kan! Ik kan me herinneren dat ik ook zo rond die tijd ineens een aantal dagen nergens meer last van had. Daarna kwam het terug en hield aan tot de 17e week ongeveer
Dat hoop ik dan ook maar! Het hoeft dus niets geks te betekenen? Mijn omgeving zegt ook dat er niets raars aan is als je je een dag goed voelt en dat ik juist van die dagen moet genieten.. (ben best een stresskip, niet goed dat weet ik:x)) ₩
Ik begrijp dat het je onzeker maakt maar het wil inderdaad niets zeggen. ik heb ook bij alle 3 mijn zwangerschappen gehad dat de misselijkheid opeens ophield, bij de 1ste betekende het niets, bij de 2de helaas een MA en nu bij de 3de gaat ook alles goed! ik hoop dat je woensdag een prachtig hartje ziet kloppen!
Ik ben nu bijna 10 weken zwanger en nog geen enkele keer misselijk geweest. Maar wel een prachtig kloppend hartje gezien. Doordat ik geen klachten heb maakt ook mij dat weer onzeker. Zo blijkt dat elke vrouw weer anders zwanger is haha. Gefeliciteerd en geniet ervan!
Ik had hetzelfde, ineens niet meer misselijk. Een vroege eerste echo gehad, en een mooi kloppend hartje! Maakt je inderdaad onzeker. Fijne zwangerschap!
Ik kan het niet vaak genoeg zeggen: kwaaltjes komen en gaan. En het kan best zijn dat je je nu zo goed voelt door die medicatie die je gehad hebt, ik zou lekker genieten van hoe je je nu voelt, er gaan nog heeeel veel vervelende kwaaltjes komen, haha. Niet stressen en geniet van je zwangerschap!
Kan heel goed dat je de ene dag heel veel symptomen hebt en de andere dag niet. Heel frustrerend en je word er inderdaad onzeker van maar het zegt helemaal niks. De hoeveelheid of heftigheid van symptomen zegt ook niks over het verloop van de zwangerschap. Ik heb bijna nergens last van gehad tot nu toe. Tis dat ik al een mooie buik heb en dat ik der al een tijdje voel bewegen anders had ik het niet eens geweten denk ik haha. Wel heel fijn dat je woensdag al terecht kan! Als je onzeker bent moet je altijd de vk bellen. Ze zijn er om je gerust te stellen. Leuke dingen doen de aankomende dagen dan is het zo woensdag
Wat een fijne reacties. Ik voel me nu alweer iets minder goed as gister. Lig in bed en ruik de knoflook van gister waar ik niet echt vrolijk van word.. Dat is een goed teken volgens mij. Ben blij als ik woensdag een kloppend hartje zie, pff.
Ik was ook erg misselijk begin van de zw.schap en maakte me ook altijd super druk als ik even niet meer misselijk was of mn borsten minder zeer deden. Mijn ervaring is/was dat misselijkheid komt en gaat, ene dag of dagdeel volop misselijk en andere dag opeens niet meer... Het is echt waar dat kwaaltjes komen en gaan....
Oke, dat is fijn om te lezen. Ben nog steeds niet echt gerust gesteld, op internet staan zoveel nare dingen, bleh! Heb vooral 's nachts last van mijn buik, echt aan de bovenkant. Vanmorgen wel wat misselijkheid vlaagjes gehad, maar lang niet zoals de afgelopen dagen.. Wat ben ik blij als het woensdag is.