Ik heb even een vraagje aan de mama's hier. Zijn er hier meiden die aan t einde van de dag ofzo vanuit het zh naar huis zijn gegaan met hun nieuwe baby en toen geen kraamzorg hadden? Hier is het namelijk zo dat er na 3 uur smiddags geen kraamzorg meer komt. Dus stel dat ik bevallen ben en naar huis mag, eind van de middag ofzo, dan komt de kraamzorg pas de volgende ochtend. Dat vind ik best een 'eng' idee. Misschien is het dan een optie om een nachtje in t ziekenhuis te overnachten, als dat kan? Ik bedoel, daar sta je dan ineens met je baby en je weet nog nergens wat van, lijkt me heel onzeker en eng enzo. Hoe hebben julie dat gedaan?
moeilijk hoor. hier is kraamzorg om 1 uur 's nachts nog gekomen. als je thuis bevalt komt de kraamzorg toch ook 24 uur per dag assisteren?
Daar zat ik ook mee, en heb het voorgelegd aan de VK. ZIj heeft mij aardig gerustgesteld en zei mij dat ze me nooit met mijn kindje zou laten zitten. Een vriendin van mij heeft btw een nachtje in het ziekenhuis gelegen omdat zij hetzelfde " probleem" had.
Wij konden de kraamzorg vanaf kwart over 8 bellen. Dus toen wij om 5 uur a half 6 uit het ziekenhuis kwamen was er ook geen kraamzorg. Alles is goed gegaan. Er zit zoveel instinct in je dat je wel weet hoe en wat. Wist ik op een of andere manier ook. En als jij je er prettig bij voelt om dan een nachtje in het ziekenhuis te blijven moet je vooral overleggen of dat mogelijk is. Lydia
Bij thuisbevallingen komen ze inderdaad wel midden in de nacht als dat nodig is. Bij zh bevallingen dus niet. Je kunt ze wel tot 11 uur savonds bellen geloof ik, maar na 3 uur smiddags komen ze dus niet meer, dan pas weer de volgende ochtend.
In het ziekenhuis vragen ze eerst of er kraamzorg aanwezig is. Zo niet mag je die nacht niet naar huis. Zo is het bij mij gegaan
Oh oke, dat is voor mij nieuw. Tnx meiden, ik ben alweer een beetje meer gerustgesteld. Tja, nu de bevalling dichterbij komt ga je ineens overal over nadenken he
Nou is toch ook zeker handig om te weten of niet dan! Hier ook een ziekenhuisbevalling..dus weet ik dat ook weer..
Toen ik uit het ziekenhuis weg mocht had ik ook nog geen kraamzorg. Er was op dat moment te weinig personeel. Er zou na een aantal uren iemand komen om me opgang te helpen. Toen kwam ik dus thuis, net bevallen, voor het eerst moeder met een spugend kindje (bleek vruchtwater). Ik heb toen gebeld dat er iemand moest komen. Er is toen noodhulp gekomen voor 3 dagen maar daar heb ik niks aan gehad. Na 3 dagen kwam mijn ''vaste'' hulp en zij was helemaal super!
wij mochten 's morgens om 11 uur naar huis en we hadden nog geen kraamzorg. we zouden die dag gebeld worden voor zorg voor de volgende dag en dan zouden ze via de telefoon doorgeven hoe het zou werken met de voedingen en alle andere dingetjes waar we op moesten letten. uiteindelijk stond er om half een iemand op de stoep om wat dingen door te geven zodat we die dag door zouden komen en een dag later hadden we gewoon kraamzorg. ik vond het niet vervelend maar ik moet er wel bij zeggen dat wij al 2 dagen in het ziekenhuis hadden gelegen dus al wel een beetje wisten hoe het werkte met de flesjes en de luiers enz. liefs joyce
Gelukkig was dit probleem hier net aan de orde (was ook niet nodig hier) maar ik wist dat je dag en nacht kon bellen en dat er dan gelijk iemand kwam zodra ik bevallen zou zijn!
Toen wij thuis kwamen uit het ZH duurde het nog 2 uur voordat de kraamzorg kwam. Ik vond het erg vervelend en voelde me erg onwennig! Idd zou hier ook altijd iemand komen, ook snachts, al is het maar alleen om je op weg te helpen. Helaas beviel ik in de zomer, en hadden we ernstig personeelstekort. Daarom duurde het 2 uur voordat er iemand kon komen. Ik moest sowieso een nacht in het ZH blijven en kwam dus in de ochtend thuis.
ik mocht niet eerder vertrekken uit het zkh tenzij er zeker was dat er een kraam aanwezig was...En dan heb ik nog een "normale"bevalling gehad ook...
Wij hebben in het ziekenhuis gebeld en daar gaven ze aan dat er zsm iemand zou komen, we waren om 12.00 uur thuis, mijn schoonouders waren er dus er was wel iemand hier in huis om even te helpen. Ik kon nog niet veel en ik lag net op bed en toen was de kraamhulp er al. (12.30)
Ik mocht alleen weg uit het ziekenhuis als er kraamzorg aanwezig was,eerder mocht ik niet weg.Ik hebt toen vanuit het zieknuis gebeld en was om 12 uur thuis ong een 20 min later was er kraamzorg.Meid maak je niet te druk,geniet nog even van je zwangerschap! Liefs,Claudia
ik ben midden in de nacht met mijn eerste kindje naar huis gemoeten. om 3 uur snachts. smorgens om 8 uur was de kraamzorg er pas. dat vond ik toen wel heel raar.
Woh, werd jij om 3 uur snachts naar huis gestuurd? Hier doen ze dat dus niet, óf je gaat savonds, óf de volgende ochtend pas, maar ze laten je niet midden in de nacht naar huis gaan...
Ik mocht niet uit het ziekenhuis weg als er geen kraamzorg was, maar wel methet gevolg dat ik om half 8 was bevallen in het zh en om half 9 thuis moest zijn