Iemand interresse ? Ik heb hem nieuw aangeschaft inclu. onderdelen. en niet gebruikt. ik vraag er ongeveer 120 euro voor. nieuwprijs was 220 euro. bieden? of interesse? let me know
Mag ik vragen wat het voor 1 is? Ik wil graag in bad bevallen maar de kosten ervan lieten mij schrikken en al helemaal omdat je niet weet of je überhaupt wel op dat moment in bad wil.
Waarvoor dient de luchtpomp dan? Ik moet sowieso eerst overleggen met mijn verloskundige hoe zij ertegenover staat..volgende week maandag een afspraak.
Heb even op internet gekeken maar dit bad staat te koop nieuw voor 100,- Geboortebad Cocon, opblaasbaar koopbad, bevalbad, bevallingsbad, bevallen in water - Aveta-Shop
klopt. maar zonder toebehoren... ik heb alles voor precies 220 euro gekocht. ik heb een dompelpomp, extra hoes, bad thermometer, kraan koppelstukken, aanvoerslang, netje en afdekhoes ivm het op temp houden van water erbij gekocht.
Oké,Dat is alvast fijn om te weten Als ik het met de vk overlegt heb dan laat ik wel wat weten mocht het nog niet verkocht zijn.
ik neem aan dat je de persoonlijke hoes niet meer hebt? of heb je het bad uiteindelijk niet gebruikt? wil dit keer weer in bad bevallen, maar weet niet of dat in het ziekenhuis kan en of ik dan zelf een bad moet regelen...
ik heb het bad uiteindelijk niet gebruikt. de hoes heb ik ook nog ongebruikt bij ons in het zkh kon het niet... maar verschilt per zkh