Heb vandaag ook opgebeld naar mijn vk. Werd er absoluut echt kwaad over dat ik gisteren na huis ben gestuurd. Dus gelukkig mag ik wel eerder komen.
@meersbergen Yeah wat een top nieuws! Gefeliciteerd!!! Logisch dat je naar een ander ziekenhuis moet een 3ling is iets speciaals en dan is een ziekenhuis die daar vaker voor staan toch fijner @ggitty Ookal heb je 2 kids het verdriet etc. Is er niet minder om sterkte
Het zijn echt spannende weken hier, is het goed of slecht. Vind het zelf ook wel superspannend want ik ben immers 37. Vrijdag zijn wij aan de beurt. Maar ik wil toch alle meiden met een goede echo feliciteren! Ook fijn zulke berichtjes te lezen. Ps Meersbergen komen bloedingen bij meerlingzwangerschappen wellicht meer voor? Kun je bij jou al wat zien? De rest met slecht nieuws dikke knuffel
Ja kan idd Dat je meer bloedingen hebt met een meerling. Maar ze zagen niks raars op de echo. Dus hoefde me daar geen zorgen over te maken. Je ziet al heel veel op de echo:neusje, ogen, armpjes, etc. En ze waren al aan het bewegen, alleen wel met inwendige echo. Met echo via buik zie je dat niet zo goed.
Ggitty, wat een rot nieuws! Heel veel sterkte! Desjavu, fijn dat je de datum naar voren hebt kunnen verplaatsen. Het is al erg genoeg... Meersbergen, wat een geweldig nieuws! Wat moet dat een bijzonder gezicht zijn! Jouw echo was voor mij de eerste keer dat ik een 3ling op de foto zag, super. Fijn dat het ondanks alles toch goed is Bumpie, dat nieuws maakt hopelijk je misselijkheid een klein beetje goed. Top! Onzekere dames... ik snap helemaal wat jullie bedoelen. Al die ellende op het forum. Ook ik word er ontzettend nieuwsgierig door hoe het daar binnen gaat! Maar het hoort er wel bij. Het is wel fijn dat je het ook hier kan delen als het niet zo heel goed gaat. Het gebeurd toch vaker dan ik had verwacht. Het is elke keer weer schrikken hoor, het is iedereen zo gegund!
Hier op naar opnamebureau voor curretage.... Weer een sterrenkindje. Ik wist het al wel, het klopte niet. We gaan naar poging nummer 8 succes meiden.
Ach lieve Meijtje, ook al had je het zien aankomen, het is toch ontzettend verdrietig en naar. Weer een sterrenkindje, het is niet eerlijk Ik hoop dat de curretage meevalt en je over niet al te lange tijd alsnog een wondertje bij je mag houden. Sterkte
Ggitty, wat een naar nieuws. Wanneer heb je weer een echo? Desjavu en Meijtje, sterkte voor de aankomende periode. Hopelijk is jullie snel een goede zwangerschap gegund.
Dank je wel allemaal, ja ik ken de klappen van de zweep, is niet anders, ze hebben elkaar om mee te spelen en we weten dat de kans dat het mis gaat bij mij heel hoog ligt Letterlijk 1 op de 2. Jullie nog een goede zwangerschap. Mijn tijd komt wel.