beweeglijkheid de ene dag veel meer dan de andere?

Discussion in 'Zwangerschap' started by danielle2911, Aug 11, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. danielle2911

    danielle2911 Bekend lid

    Dec 6, 2007
    511
    0
    16
    leerkracht basisonderwijs
    Is het normaal dat ik het kindje de ene dag volop voel bewegen en de volgende dag amper? Ik word er meteen onzeker van... Maandag was het heel actief, dinsdag voelde ik af en toe wat en vandaag nog bijna niets... moet morgen voor de 20 weken echo (gelukkig) maar maak me toch meteen zorgen.
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    ja, dat is normaal bij deze termijn. Pas bij een week of 28 'moet' je je kind iedere dag een aantal keer duidelijk voelen, maar tot die tijd is het gebruikelijk dat je hem/haar soms helemaal niet voelt.
    Mocht je je nou echt zorgen maken, kun je dat natuurlijk altijd even tegen je vk zeggen (of bespreek het morgen even met de echoscopist), maar die zal je vast ook zeggen dat dit heel normaal is.
     
  3. Robinabel

    Robinabel Lid

    Oct 12, 2009
    81
    0
    0
    Denemarken Holbaek
    Hey,

    Ja hoor dat is normaal. Had ik ook regelmatig , hele drukke dagen en hele rustige. Maar voelde het wel even dan. Naarmate je verder bent voel je het meer en meer.

    Liefs Sandra
     
  4. corina83

    corina83 VIP lid

    Sep 10, 2009
    6,038
    0
    36
    Female
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    komt vanzelf, in het termijn dat je nu zit kan het nog zo zijn dat de ene dag wel wat voelt en andere dag niet, hij kan nog redelijk goed bewegen in je baarmoeder.
    Naar mate je verder bent krijgt de kleine steeds minder ruimte om te verdraaien en voel je hem dus elke dag.
     
  5. danielle2911

    danielle2911 Bekend lid

    Dec 6, 2007
    511
    0
    16
    leerkracht basisonderwijs
    pfff ben al heel blij met deze reacties. Dank jullie wel :)
     
  6. corina83

    corina83 VIP lid

    Sep 10, 2009
    6,038
    0
    36
    Female
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Geniet van de momenten dat je hem/haar al wel voelt :)
    Straks voel je het nog beter en elke dag.. tot vervelends toe bijna hahaha
     
  7. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,847
    19,216
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Hoort er inderdaad bij. Kan te maken hebben met hoe je kindje op dat moment ligt of met hoe druk je zelf op dat moment bent.
     

Share This Page