Hoi jonge moeders, Ik ben 20 en 21 als ik moeder hoop te worden. Ik zie in heel veel forums dat de meeste aanstaande moeders ouder zijn. Zijn er nog meer jongere moeders? En hoe staan jullie hierin? Lopen jullie tegen dingen aan? Ik vind het voor mij best lastig. Ik vraag me soms wel af of ik niet te jong ben... Kennen jullie dat? Groetjes, Arri
Ik ga nét 23 jaar geworden zijn dan Ik ben bewust een jonge moeder. Ik ben na vlak na mijn 22ste verjaardag gestopt met de pil... Mijn vriend is trouwens 28, wat voor een man ook een mooie leeftijd is...
ik ben nu 23 en ben 24 als de kleine komt. ook ik hoor soms dat ik nog wel erg jong ben. ik denk dat het voor iedereen verschillend is. ik woon nu ruim een jaar samen en ga over 2,5 weken trouwen en heb in mn leventje ook best wat dingen meegemaakt waardoor ik niet vind dat ik een mega jonge moeder ga worden. geniet ervan allemaal. liefs doris
Hier nog een bewust jonge moeder. Was 20 toen ik zwanger raakte, en ik ben 21 als ik ga bevallen. We wilden allebei graag jong kinderen, en ons leven is er ook naar. Ik ben getrouwd, heb gestudeerd en een leuke, goede baan, koophuis etc. Zelfde verhaal voor mijn lief. We waren er gewoon wat snel bij. Het is de 1e en het was ook nog de 1e poging raak (dat was neit gepland.. hahahaha)
Ik ben 20 en mijn vriend 28. We hebben er bewust voor gekozen, omdat het voor hem een leuke leeftijd is om papa te worden. En we gewoon super graag een kindje willen.
ik ben 21 en 22 als ik moet bevallen. ik heb heel bewust die keuze gemaakt want ik heb een vriend van 33 bijna 34 dus we zijn der ook echt aan toe.en we hebben ook alles compleet zoals een huisje en een inkomen.dus ik heb er bewust voor gekozen al twijfel ik af en toe wel van ben ik niet te jong maar dat komt helemaal goed
Leuk, Lizab, jouw verhaal komt overeen met mijn verhaal: ik ben ook 20, 21 als ik beval, getrouwd, ken mijn man inmiddels 6, ben half jaar getrouwd, mijn man is 24, heb leuk werk, doe nog wel een studie. Wij hebben altijd gezegd dat we geen onnatuurlijke voorbehoedsmiddelen gaan gebruiken. Wel hebben we een 3 maand aan de temperatuurmethode gedaan. En bij ons was het ook de eerste mogelijkheid op een zwangerschap, raak... Weten jullie omgeving het al? en wat waren de reacties? Liefs, Arri
Hoi Vlindertje, En heb je die keus bewust gemaakt? En hoe is jouw situatie verder? Ik vind het wel bijzonder, 18 jaar... Niets negatiefs hoor! Want waarschijnlijk hoor je die al wel genoeg! Liefs, Arri
ja is bewust gemaakt, maar mijn vriend en ik zijn al langer dan 4 jaar bij elkaar we hebben allebei een goed diploma en een vaste baan. we hebben een mooi huisje waar we samen al bijna 2 jaar in wonen en een auto dus nou word ons leventje voor ons gevoel helemaal compleet..
Ik ben 21 als ik ga bevallen (de conceptie was een week voor mijn 21e verjaardag ). Bij mij is het niet gepland. Ik studeer nog (verloskunde! hoe toepasselijk) en heb het daar erg druk mee. Ik heb besloten het kindje te houden. Ik ben trouwens zwanger geraakt door de pil heen. Alhoewel het dus niet gepland is, is het zeker wel welkom. Mijn vriend heeft een goede baan, en we hebben een mooie eengezinswoning gekocht anderhalf jaar geleden. Er zit wel een voordeel aan het 'jonge' moederschap: je bent zelf nog fit genoeg om vanalles te doen! En tegen de tijd dat ik 40 ben, is mijn kindje misschien al wel aan het studeren en heb ik alle tijd om een groot deel van de wereld te zien.
Ik ben 21 ( en ook 21 als ik moet bevallen ) en mijn vriend is 36. Wij hebben heel bewust gekozen voor dit kindje, vind mezelf ook niet te jong, dat ligt er gewoon helemaal aan hoe je er zelf tegenover staat. Soms zie je mensen wel eens naar je kijken maar daar heb ik lekker schijt aan. Ik ben er hartstikke trots op dat ik mama word!
Ha die Arri, Ja, onze omgeving weet het al. Ben dan ook al bijna 38 weken zwanger. Hier werd erg positief gereageerd. Familie vond het eigenlijk allemaal super leuk, maar die zien ook dat het goed zit. Bij mijn lief in de familie zijn ze zelfs allemaal vroeg. (wij zijn de laatste) Enkel wat vrienden ( de studievrienden) die echt stom verbaasd waren. Die dachten allemaal dat we echt nog lang niet aan kinderen zouden beginnen en gewoon eerst een jaar of 10 als yuppen zouden leven. hahahaha. Leuk dat jouw verhaal er zo op lijkt! Nog niet eerder tegengekomen. Werd er bij jullie ook zo positief gereageerd of moeten jullie het nog vertellen?
Hier ook een jong bewuste mama Althans...nu misschien niet meer zooooo jong haha Was 21 (bijna 22) toen ik beviel van mijn eerste. We voelde ons er allebij klaar voor. Waren op dat moment bijna 4 jaar bij elkaar. Mijn mannetje is 8 jaar ouder dan ik. Ondertussen ben ik 27 (volgende maand 28) en heb 3 schatten van kinderen. Me oudste word 12 januari alweer 6, me middelste is 2.5 jaar en me jongste word 28 februari alweer 1 jaar. Ik vind het heerlijk! Loop nu verder tegen weinig dingen aan. Wel is een reactie gehad van "zooo, heb jij nu al 3 kinderen?" En dan antwoord ik supertrots ja Vind het nog steeds vreemd als mensen daar nog raar van op kijken. In mijn omgeving zie ik weinig tot bijna geen jonge moeders (nou ja...wat is oud he ) Terwijl er hier op het forum toch zo ontzettend veel jonge moeders zijn. en wat Kims hierboven ook al zegt...ik ben straks nog jong en fit genoeg om om nog van alles te gaan doen
anders was ik al moeder op mijn 20e, maar ik heb een miskraam gehad en na 2jaar was ik weer zwanger en kreeg weer een miskraam, en nu ben ik gelukkig weer zwanger en ben nu al bijna 25 weken....... ben 23 als hij/zij geboren wordt en mijn man is 28 jaar.
ik was 20 toen ik zwanger raakte (door pil heen maar willen echt erg graag baby hebben dus 2 jaar later maakt nu ook niets meer uit ) en ben 21 als ik moet bevallen mijn vriend is 26 huisje, auto inkomen enz hebben we waarom dus niet he?
Ik was 18 toen ik zwanger raakte en 19 toen ik beviel van Kaye. En nu ben ik opniew zwanger dus ben dan 21 als ik beval. Bij ons is het zeker een bewuste keuzen geweest en we zijn er super blij mee!
ik was 23 toen ik van Daan beviel Daan is er wel door de pil heen maar dat geeft niet we zouden op wintersport gaan en dan zwanger proberen te worden. Maar achteraf bleek ik al zwanger te zijn dus die paar maanden eerder.
Ik ben ook een bewuste jonge moeder,ik was 21 toen Wessel geboren werd mijn man was 23. Mijn man en ik gaan 7 en half jaar met elkaar en we zijn super blij dat we nu ouders zijn Ik heb altijd al jong moeder willen worden komt denk ik ook omdat ik een jonge moeder heb(ze is nu net 43 geworden) Ik was op school altijd zo trots dat mijn moeder de jongste was Ik vind het echt heerlijk om moeder te zijn en ben super blij met mijn zoon.