Ik heb gisteren vla aan mijn meisje gegeven ze is nu 2 jaar,maar toen ze gisteravond op bed lag en ik de vla wilde weg gooien (wat ik meestal altijd meteen doe na het openen omdat ons meisje alleen vla eet en wij niet) kwam ik er dus achter dat de vla al bijna een maand oud was,en ik had het woensdag gekocht in de supermartkt,nou dan kan je toch wel boos worden! Nu ben ik bang dat ze wat oploopt. Ze werd vanmorgen wakker met rode pukkeltjes op haar wang en vannacht heeft ze wat vaker gehuilt. Kan ze hier nu ziek van worden. Het rare was toen ik de vla op haar bordje deedt zag het er niet echt vreemd uit,maar ik twijfelde wel,maar het bordje werd al snel uit me handen getrokken door me meisje die vla wilde eten hahaha. Moet ik me nu zorgen maken? Ik weet namelijk of het schadelijk is en heb al zitten googlen maar kan niets vinden. Na de albertheijn ga ik zeker vandaag en krijgen ze van mij de pak vla terug!
Ik kan me voorstellen dat je je zorgen maakt, maar ik denk dat het wel mee gaat vallen. Ze kan er hoogstens flink van aan de diarree raken, maar in vla zitten geen gevaarlijke dingen als salmonella of listeria ofzo. Je lijf werkt zoiets er vanzelf wel uit...ik zou haar wel even in de gaten houden, vooral haar ontlastig. En idd met die vla terug gaan want dat is belachelijk! (en strafbaar trouwens, ze mogen geen verse producten over de datum verkopen!)
Pak die AH maar eens flink aan want dit is te gek! Je kindje kan inderdaad even helemaal niet lekker worden maar de kans dat het ernstig zal zijn is heel klein. Als ze geen koorts ontwikkeld en genoeg blijft drinken dan zou ik het even aankijken. Krijgt ze wel koort (en flink) en wil ze op een gegeven moment niet of nauwelijks meer drinken dan wel een arts inschakelen (ook in het weekend). Veel sterkte ermee
heb ik nog een vraagje: moet het gelijk binnen 24uur optreden dat ze er last van kan krijgen? want ze heeft gistermiddag vla gekregen en tot nu toe is ze wat moe en heeft ze rode vlekjes op haar gezichtje maar geen koorts,ze laat wel scheetjes
lijkt me niet dat de rode vlekjes en de vermoeidheid door de vla komt wat over datum was. maar als vla zo lang over datum is moet het volgens mij er anders uit zien en ook anders ruiken. ze had er hoogtens van kunnen over geven en aan de diaree van kunnen raken.
Stond het pak dan iet bol ? 1 maand over datum... Hoe zag het er uit dan? Vorige keer had ik een pak vla en die was 8 dagen over datum maar daar zat zeg maar klontjes in en was waterig/dunner
ja dat was het eerste waar ik aan dacht, als het zo lang over datum is zal het er echt niet meer als gewone vla uit zien. Misschien is het wel een typfoutje in de fabriek geweest, maar ik ozu in ieder geval wel eve heel duidelijk tegen de abertheijn zeggen dat dit niet kan. Ik denk ook niet dat heel erg veel kwaad kan, misschien wat diarree en misschien wat buikpijn. Maar als het niet vertrouwd bel je toch anders eve een dokter en vraag je het eve aan hun, zei kunnen je ook wel vertellen als er iets zou gebeuren waar je dan op moet leten. Nou heel veel suc6 ermee en hoop dat je meissie er geen last van krijgt.