Ik heb dus echt nooit mayo in huis. Maar het klinkt wel lekker. Nadeel van zuinig boodschappen doen vind ik altijd dat het al snel ongezond of te vet wordt. Een hamburger is goedkoop, maar niet gezond. Net als Mayo en een broodje hotdog.
Ik vind dat je met 100 euro per 2 weken niet duur uit bent.Ik zeg altijd op eten moet je niet bezuinigen!Maar je kan wel letten op wat je eet.Maar let wel op welk eten je koopt.Koop je vaak van die pakketten van bv wereldgerechten, dat is in verhouding met wat je krijgt dus duur.Kook met minder verse ingredienten,dus kruid je eten met potjes kruiden ipv bv verse knoflook,peterselie,basilicum kopen ect. Gooi eten wat over is niet weg,maar bewaar het.Elke dag bv 3 aardappels over is eind van de week gebakken aardappelen.Koop grote voordeelpakketten met vlees en verdeel het in porties voor je het in de diepvries doet. "gewone" koffie is goedkoper dan pads.Wil je perse pads gebruik dan het eigen merk. Kijk in de winkel en in folders wat er in de aanbieding is.
@bosi.. haha ja mayo hoeft idd niet in ieder kastje te staan! Ik gebruikte nu trouwens die halfvolle van de ah. Lekker lekker.. is nog slecht, maar minder slecht dan haha
nou hier is cornedbeef nou iets dat niet standaard in huis is, uitjes en augurk ook niet. Mayo is geen punt haha
bestel gratis dingen.... bijvoorbeeld: www.naty.com door amassadeur te worden (door enkele mailadressen door te geven) krijg je ene bon waar je bij de etos een pak luiers mee op kan halen.. heb het al meerdere keren gedaan .... altijd handig
Meiden super bedankt voor alle tips! we zijn al terug naar 75 euro per 2 weken Ook doen we nu om de week 1 klein cadeautje voor Tygho kopen alvast voor Sinterklaas en kerst zodat die periode niet zo duur zal worden(zal dan waarschijnlijk een tussentijdse toets moeten doen of misschien zelfs wel afrijden en dat kost ook klauwen vol geld)
ik vind het echt superknap en heel erg krap 75 euro per 2 weken (luiers, voeding, wasmiddel e.d. ook allemaal erbij?>) pfff echt knap!! ik ben blij als ik met 150 euro per week uitkom hahaha
Ja een cadeautje halen vast voor kerst of sinterklaas doe ik ook altijd. Ook bij verjaardagscadeaus doe ik dat. Als ik ergens een aanbieding zie dan kun je dat vast kopen.
Dat is idd inclusief wasmiddel en luiers. Nou koop ik over 't algemeen zo'n aanbieding van de huggies 3 voor 20 euro en dan kom ik dan een flinke tijd mee door dus het is geen wekelijkse kost,maar 5 euro opzij leggen per week daarvoor. Wasmiddel - neem gewoon steeds een andere mee, dan zwart,dan wit,dan hoofdwas... niet 3 flessen per x hoor- Wasverzachter ben ik mee gaan minderen omdat mn zoontje ineens eczeem heeft Dus dat scheelt ook alweer. En tja verder zoals ik al zei gewoon goed kijken wat waar het goedkoopste is...al scheelt het een paar cent, tel het bij elkaar op en je komt een heel eind.
Voeding heeft mn zoontje niet echt meer. Alleen savonds voor het slapen gaan een flesje van 160cc bambix avondpap maar van 1 pak in de week word je ook niet arm
Ik heb vorig jaar op de Huishoudbeurs een lading cadeautjes ingeslagen hahahaha, scheelt echt in de prijs. Goeie tas mee
Heb je wel gelijk in maar het goedkoopst blijven toch altijd gekookte/opgebakken aardappels,Kan met een 5 kilo zak ruim 3 weken doen. Helaas is dat geen maaltijd en moeten er toch nog groenten en vlees oid bij.
Hier hebben wij zo'n 60 euro per week. Dan zijn wij met ons 5en en dat gaat redelijk moet ik zeggen. Haal hiervan trouwens geen luiers wasmiddel ed. Die haal ik altijd als het in de reclame is en dan neem ik 4 stuks van ieder mee en daar doen we een hele poos mee. Boodschappen halen wij elke week bij de lidl melk kaas ed. Brood haal ik hier elke week bij onze buurtsuper ik haal dan 4 maisbroden en die doe ik in de vriezer. Daar doen we zeker een week mee.
ja als ik voeding, luiers, wasmiddel e.d. niet meetel kom ik ook op veel minder uit.. dat scheelt mij per week ongeveer 45-50 euro... (2 pakken pampers, 4 pakken doekjes, 1 pak voeding, wasmiddel, spul voor de vaatwasser, wasverzachter,tandpasta, shampoo, tandenborstels, scheermesjes, scheergel, deo, spul voor in bad, douche, chloor, wc blokjes, schoonmaakmiddelen, dan heb ik het nog geeneens over doekjes, theedoeken, dweil die ik om de zoveel tijd vervang) die dingen tel ik wel allemaal mee met de wekelijkse boodschappen als ik dat niet doe kom ik " maar" op 60-70 euro per week ofzo..
nou ik zal eens een goedkoop en errug lekker recept plaatsen. macaronie met spinazie ala creme, spekjes en tomaat voor 4 personen: voor 4 personen, naar eigen inzicht hoe grote eters jullie zijn. pakje dobbelssteentjes spek pak spinazie ala creme 3 tomaten evt wat roomkaas nog erdoor als je van piitig houdt theelepeltje sambal kosten: zak macaronie 500 gram +- 50 cent pak spekjes ( euroshopper of aldi) 80 cent pak spinazie ala creme (groko of euroshopper) 50 cent tomaten 1 euro? totale kostten ongveer ;2, 80 euro. pp 0,70 cent macaronie gaar koken afgieten, spekjes bakken en spinazie opwarmen. in een grote pan de macaronie, gebakken spekjes en warme spinazie door elkaar mengen. als laatste tomaatje erdoor en evt de kruidenkaas en sambal. dit alles goed doorroeren tot de tomaat wat zacht is geworden. echt smaakt heeerlijk!
nog eentje heb ik zelf gegeten vandaag tortilla wraps met tonijn pak van 8 tortillas ( 1,80) 2 blikjes tonijn ( bij aldi 0,79 cent) 1 grote ui ( 0,25) 1 komkommer (o,80) bakje kruiden kaas ( euroshooper, aldi 0,69 ) peper en zout naar smaak warm de tortillas even op. maak een mengsel van de tonijn, ui en komkommer. bestrijk de tortilla met wat kruidenkaas en besmeer met het tonijnmengsel. oprollen en klaar! heerlijk totale kostten 3, 53 euro. pp 0,88 ( 4 personen)
mijn alleen eet al 8 tortilla's hahaha dat is een bijgerecht toch geen echte maaltijd? tenminste mijn man zou me ontslaan als huisvrouw met zo weinig eten (even met een knipoog lezen haha) die bovenste vind ik wel een leuk recept en kan je aanpassen naar hoeveelheden..
Als er hier een mama (of papa?) is in omgeving Den Haag/Westland kan ik je misschien een beetje blij maken. Ik heb nl. de voorraadkast opgeruimd en wat spullen waar wij niets mee doen.Stuur dan even een PB!