Ook een tip: groente en fruit bij de turkse of marokkaanse winkel gaan halen. Daar heb je vaak goedkope producten. Ook een goedkooprecept: Uitje, beetje kipfilet, gekookte macaroni en spinazy a la creme door elkaar heen husselen. Met pijnboompitten er nog als extra door heen is nog lekkerder, maar ook duurder. Misschien is dit ook een receptje voor je? Seizoensgroentes eten: bijv. in de winter hutspot, of stampot rauwe andijvie??? Is goedkoop, en smaakt lekker! Wat ook lekker en goedkoop en gezond is: Zelf flensjes maken van walnoot en zelf dan beslag maken (is goedkoop) en dan witlof met een boillionblokje gaan koken, als dan klaar is uitlekken, witlof er in rollen, beetje geraspte kaas er overheen (rochefort is erg lekker, je hebt maar heeeeel weinig nodig, dus aan die kaas ben je niet meer dan 50 cent kwijt, maar je kunt ook gewone kaas dat je al in huis hebt doen) een aardappeltje ernaast en je bent klaar. In walnoot zit namelijk ook voedingstoffen die voor een dagje wel kunnen zonder vlees Tegen sluitingstijd krijg je bin de Liddl gratis brood mee wat over is. Gewoon lekker veel meenemen en thuis invriezen. hagelslag niet uit een pak, maar uit een zakje (thuis in een trommeltje doen) scheelt ook in kosten. Je schrijft dat je vriend in het weekend kan gaan beunen. Maar jij zou zelf ook in het weekend kunnen gaan werken, kan je vriend extra tijd met jullie kindje doorbrengen. Appels zelf in een zak doen bij de supermarkt. Vaak zijn appels die al in een voorgevulde zak zitten net wat duurder dan wanneer je het zelf moet inpakken. succes!!
Wij hebben het soms ook even niet al te breed. Wat we dan doen: -fruit/groenten op de markt halen, is goedkoop!! Beetje mooie deal proberen te sluiten kan vaak ook nog, tegen opruimtijd! -naar Aldi of Lidl voor boodschappen -wij hebben wel eens als het echt krap was, een potje met geld gemaakt, voor die week, en dan ook echt alleen daar mee proberen te doen. Zo zie je echt hoeveel je nog overhebt ipv telkens pinnen -opschrijven wat je waar aan uitgeeft (alles! dus van boodschappen tot 1 pakje sigaretten..) -proberen niet te pinnen. -af en toe eens bij opa/oma eten scheelt ook weer
oja! En 1x per week grote boodschappen doen ipv elke dag. Dus lijst maken wat je nodig hebt voor die week (en ook daar aan houden!)
wat betreft bezuinigen, daar zijn wij nu al een jaar mee aan het worstelen en heb nog steeds niet DE tip gevonden. wel een paar kleine dingen die ook meehelpen. ik kocht altijd dure merken douchegel en ben nu overgestapt naar kruidvat eigenmerk, ruikt ook lekker en je wordt er ook schoon van. wij hebben een koffieapparaat voor bonen en die kopen we altijd in de aanbieding en dan 3zakken tegelijk (kan natuurlijk ook met gewone koffie) de luiers zijn altijd wel ergens in de aanbieding en dan neem ik er ook altijd een aantal mee. bij onze supermarkt heb je op woensdag brooddag en dan heb je 3broden voor 3,50. of ik nu 3broden nodig heb of niet ik koop ze en leg ze in de vriezer zodat ik altijd een voorraadje heb en soms een week geen brood hoef te kopen. (blijft goed vers) verzorgingsproducten voor alyssa bestel ik op internet van natalis, die is erg goed (vind ik) en goedkoper dan zwitsal. mn schoonouders hebben een groentetuin dus daar haal ik veel groente en anders op de markt. vlees koop ik in de aanbieding en dat gaat dan per portie de vriezer in. ik hoop dat je hier iets aan hebt. liefs doris
3 broden voor 3,50 is best duur hahaha... ik koop er 1 voor 50ct Waarom ik aangeef dat mijn vriend kan gaan beunen..voor het werk dat hij kan verrichten word gewoon veel meer betaald dan wat ik kan... Dat levert misschien 100 euro of soms meer op voor 1 dag en bij mij nog niet eens de helft. Bovendien ga ik ook bijklussen hoor 1 avond per week.
nou ben een zeikerd maar ik hoef geen kartonnen handdoeken hoor zoiezo overal kleding hangen (ik doe minimaal 5-7 wasjes per week) dan hangt mijn (al kleine) huis vol en dan is het niet zo lekker zacht..
hihihihh ja het is waar, maar ben een verwent nest en wil dus zachte handdoekjes en zo Maar ik ga proberen zoveel mogelijk op te gaan hangen! Voor veel kleding is het ook beter hoor, dat weet ik
Ik heb geen droger en heb geen last van "kartonnen" handdoeken. Gebruik zelfs geen wasverzachter. Maar misschien komt dat omdat onze handdoeken pas 2 jaar oud zijn. Kan me voorstellen als je ze al langer hebt dat ze dan niet meer zacht blijven.... Heej maar ach, zo heb je wel een gratis scrubbeurt en hoef je geen geld uit te geven aan scrubgel of scrubwashand
Tip uit grootmoeders tijd voor zachte handdoeken (zelf nog nooit uitgeprobeerd maar het schijnt echt te werken): de handdoeken als ze droog zijn flink tegen elkaar aan wrijven! Dan gaan de lusjes van de badstof weer rechtop staan en voelt de handdoek veel zachter.
goede tip, maar die gaan toch echt in de droger, ben al wel heel goed bezig om de rest zoveel mogelijk op te hangen!
Ik zou het gewoon proberen, maar 100 per 2 weken is al netjes toch? Je kunt ook naar de Aldi gaan.Succes. Leuk dat je de kraamverzorgsters opleiding gaat doen. Er is een kraamverzorgsters tekort he
Ik heb niet alles gelezen dus miss val ik in herhaling... Wist je dat je als je waspoeder gebruikt, aan een lepel met poeder genoeg hebt?? Niks geen maatbeker gebruiken, eetlepel is genoeg! Nou scheelt ook een hoop
AH heeft ma t/m wo bij ons 3 broden voor 2 euro. Ook een idee is om groentes die nu in de aanbieding zijn te kopen en in te vriezen. Zo hadden wij laatst bij de emte 1 kilo sperziebonen voor 79 ct. gelijk behoorlijk wat gekocht en ingevroren. En goed rond kijken in de supermarkt naar koopjes (of in de folders). Deze week bij de emte 1 kg worstjes 50% korting dus voor 2,50 heb je 6 worstjes kan je weer even verder. Merk bij ons altijd dat we er op moeten letten om je echt aan het boodschappenlijstje te houden. Anders komt er zoveel andere lekkere dingen in de mandje die je eigenlijk niet nodig hebt.
Een tip om te besparen op wasverzachter en die ook nog goed is voor je wasmachine is schoonmaakazijn bij je wasverzachter te doen. Dus de helft wasverzachter, helft schoonmaakazijn. Het maakt absoluut geen verschil en schoonmaakazijn ontkalt en is ook goed voor je kleding. Een fles kost 0.45 bij albert heijn. Omdat ik straks minder ga werken, proberen wij nu ook te kijken hoe we een beetje op de boodschappen kunnen besparen. We gaan dus nu ook naar lidl ipv albert heijn en wat voor mij heel goed werkt is lijstjes maken met wat je nodig hebt. Ook bedenk ik dan wat we de hele week 's avonds gaan eten en niet op de dag zelf. Want dan ging ik weer naar ah en nam ik maar lukraak wat mee. Brood haal ik trouwens niet bij lidl, dat vind ik daar echt niet te eten. En de cola van de lidl halen we alleen maar als we veel visite krijgen.