Ik ben uit honderden aanmeldingen nu ook ingeloot voor een nieuwbouw woning. Ik had daar vanwege de vele interesse die ervoor was, helemaal niet meer op gerekend.... Dus ik moet nu nog zelf gaan kiezen ook welke het van de 2 uiteindelijk gaat worden. 7 februari zijn alle stukken klaar bij de boekhouder dus vanaf dan gaan we verder kijken. Als we uiteindelijk voor dit huis gaan en een bod gaan doen dan laat ik wel weten wat het is geworden haha....
Wow, geweldig meid kan je gewoon kiezen! 🎉 Laat ons weten wat het wordt ok, heel veel succes. In Rotterdam e.o. schieten de prijzen idd als een raket omhoog. Wij hadden bij oplevering een appartement boven de Markthallen gekocht en is nu al rond de 20-25% meer waard. Nooit verwacht van Rotterdam eigenlijk.
eergisteren bij de boekhouder geweest en gisteren bij de makelaar van het nieuwbouwproject.. Over 2 weken krijgen we de jaarcijfers op papier mee en de prognose van de boekhouder. Over 3 weken kunnen we tekenen voor het nieuwbouwhuis. We twijfelen alleen zo erg of we toch voor het bestaande huis gaan of voor het nieuwbouwhuis! De bestaande huis is 55m2 groter, ongeveer 20/30.000 euro duurder en moet dus nog wel veel aan verbouwd worden om het naar onze smaak te maken. De nieuwbouw woning is een stuk kleiner, wel meteen alles naar wens en iets goedkoper. Zouden jullie voor veel meer ruimte kiezen maar wel een verbouwing erbij of zouden jullie voor kleiner en meteen naar wens kiezen?
Jawel ik heb alle opties die ik kan meegerekend bij dat nieuwbouwhuis! Normaal is het huis zelfs een ton goedkoper maar met de uitbouw, extra verdieping etc ben ik 80.000 euro meer kwijt. Dan is het alsnog 55 m2 kleiner dan die bestaande woning. De bestaande woning is ook een super mooie woning uit 2001 dus dat maakt de keus nog moeilijker.
Ik zou kiezen voor de oudere woning. Ik vind de nieuwbouwwoningen hier bij mij in de stad allemaal zo saai en weinig karakter hebben. Wij zijn nu bezig met een oudere woning aan te kopen (zit midden in de onderhandeling). Een woning waar de begroeiing in de straat volwassen is en niet alles zo uit de gamma folder lijkt te zijn getrokken Wij kunnen voor het zelfde geld hier een kleinere nieuwbouwwoning kopen of een grotere bestaande woning mét wel een garage etc.
Dit zou ik ook doen. Daarbij heb je bij de nieuwbouw ws ook het eerste elke dag ladingen zand in huis omdat de straten en stoep nog niet aangelegd danwel ingereden (heet dat zo) zijn.
Ik zou ook gaan voor het bestaande huis. Zeker als je alle extra opties al mee hebt berekend, en er nog steeds een verschil is van ruim 55m2... Weet je, het verbouwen kun je in fases doen he. Je maakt die woning helemaal eigen. Maar heb je wél al je ruimte.
tja ligt er maar net aan op welk huis je het meest verliefd bent en waar jij je thuis zal voelen lastig natuurlijk om zo'n liefde te voelen bij een huis op papier haha zou nog eens gaan kijken bij de bestaande woning, goed je gevoel bepalen en 55m2 scheelt best veel ja, maar als die nieuwbouw woning bijv met alle opties ook op 200m2 komt bijv. is dat ook al ruim zat toch? kijk...is die nieuwbouw met alle opties 100m2 en bestaande huis dan 155m2 ja dan zou ik t wel weten maar voor mij persoonlijk zou ik ook geen kast van een huis willen, moet t ook allemaal schoonhouden
Voor mij ligt het er ook aan hoe het oude huis eruit ziet, de omgeving etc.. Dat speelt ook mee. Ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar het 'oude huis' Mijn voorkeur gaat meestal naar een oude huis met karakter. Ik vind nieuwbouw niet altijd mooi. Ligt echt aan de stijl.
Valt allemaal wel mee hoor haha. Het nieuwbouw huis is 128m2 met uitbouw etc. Het bestaande huis is 185m2 maar daar zouden we nog een uitbouw op de tweede verdieping bij willen en alles vernieuwen, opnieuw verven, nieuwe vloer etc. Het bestaande huis is overigens ook niet oud! Heel mooi huis, alleen de binnenkant willen we graag veranderen naar onze smaak dan. Beide huizen liggen op goede locaties! De nieuwbouw ligt midden in het centrum dus ideaal voor als de kinderen wat ouder zijn en zelf naar school gaan etc. Het bestaande huis ligt in een hele groene wijk, dichtbij een recreatieplas, veel buitenruimte om te spelen. Ik zal een foto van het bestaande huis plaatsen zodat ik het later weer kan verwijderen 😊
Heb even op Funda gespiekt haha. Ik snap nu wel goed wat je bedoeld. De buitenkant oogt veel moderner dan de binnenkant. Maar... ik denk wel dat als je dit goed aanpakt je er echt een paleisje van kunt maken!
haha moeilijk moeilijk, ik zou zelf wat groener willen wonen denk ik dus zou ik kiezen voor de bestaande woning dicht bij recreatiegebied
Persoonlijk zou ik voor het bestaande huis gaan. Puur alleen om de locatie. Zag dat er in die straat meer huizen, goedkopere, te koop staan. Misschien zijn die ook nog een bezichtiging waard?