witte afscheding

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by makey, Mar 2, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. makey

    makey Fanatiek lid

    Feb 16, 2006
    1,999
    0
    0
    ik heb sinds een paar dagen veel last van witte afscheiding ,heb geen jeukklachten. is dit normaal en is een "slijmprop nou doorzichtig of heel wit slijm?
    Ik moet volgende week dinsdag op controle dan ben ik ruim 39 weken zou ik dan kunnen vragen om (als dit kan) gestript te worrden? of is dat nog te vroeg of raar om te vragen?
    Ik slaap namelijk nauwelijks meer en ook al ben ik vreselijk moe, ik ben het zo zat.
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    Dec 17, 2006
    7,813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoi makey,

    De slijmprop is doorzichtig taai slijm. Aan het einde van je zwangerschap heb je altijd wat meer afscheiding, dit kan ook wat waterig zijn.
    Ik begrijp dat je het zat bent maar houd voor ogen dat het einde nu echt in zicht is. 39 weken is nog wat vroeg om te strippen maar je kan het altijd bespreekbaar maken. Bij een eerste kindje word normaliter pas na 41 weken gestript.

    Heel veel sterkte, zet m op! Imke
     

Share This Page