"Jij de lol, ik het kind" - Vrouw wil bezwangerd worden!

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Ana leigh, 21 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ana leigh

    Ana leigh Fanatiek lid

    11 feb 2013
    1.753
    9
    38
    Vrouw
    x
    Oke.... Ik las net onderstaand bericht..

    Vrouw biedt geld voor bezwangering | WTF.nl - Blijf je verbazen

    Deze 25 jarige Roemeense wil graag een kind, maar geen man, dus wil ze mannen oproepen om haar te bezwangeren, tegen 500 euro...

    De mannen moeten wel een vruchtbaarheidstest ondergaan, én een contract tekenen dat ze afstand doen van het vaderschap.

    Wat vind jij hier van?

    Liefs,
     
  2. september08

    september08 Fanatiek lid

    20 okt 2008
    3.356
    4
    38
    Euh.. Vreemd!
    Bestaan toch legale manieren voor? Of daar niet?!
     
  3. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Dat was ook mijn eerste gedachte! Maar misschien zijn ze zo ver nog niet in Roemenië?
     
  4. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ik vind het helemaal prima voor haar. Oké, de manier waarop is wel een beetje vreemd - kon dat echt niet anders???? Mag je daar alleen als 'stelletje' een vruchtbaarheidsbehandeling ondergaan en is BOM-moeder niet toegestaan? - maar ze is gewoon eerlijk in wat ze wilt. Ze wil een kind en daar heb je een bevruchting voor nodig... Ze wil een zakelijke transactie voor die bevruchting én het liefst ook dusdanig vastgelegd dat ze er later geen problemen mee kan krijgen en dat het duidelijk is bij wie het gezag/opvoeding/what not ligt.

    Ook al vind ik de manier waarop ze het doet een beetje 'shady', vond ik dat yoga-verhaal met die baby's duizend keer erger. Hier moet ik wel een beetje om lachen zelfs.
     
  5. adi

    adi Niet meer actief

    Dat wordt hier toch ook gedaan?

    Meestal met een donor, maar ik heb laatst gelezen over een man in Limburg die een reallife donor is : -))
    En er zijn genoeg vrouwen die een man alleen gebruiken om een kind van te krijgen.

    Deze is tenminste eerlijk haha
     
  6. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    de manier waarop vind ik een beetje vreemd. no way dat ik het bed in zou duiken voor een kind. maar goed, hier kennen we donoren, misschien kennen ze dat daar niet?

    maar ik begrijp best dat mensen met een grote kinderwens, zo ver gaan. ik heb zelf ook 2 kinderen via een donor die ik zelf gezocht heb. enigste verschil is dat ik hier niet voor betaald heb en er ook geen s.ex voor gehad heb;)
     
  7. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    die is op tv geweest. dat vond ik gewoon een viespeuk. lever gewoon een potje in als je zo nodig donor wilt wezen. maar deze wilde perse real-life bevruchting en die meiden vonden dat nog oke ook:$
     
  8. adi

    adi Niet meer actief

    Erg he?
    Hij beweert heel veel kinderen te hebben en organiseert jaarlijkse ontmoetingsdagen met zijn kinderen :$
     
  9. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    klopt. lieten ze ook op tv zien. zn moeder was erbij om de kinderen en een paar vrouwen te ontmoeten. ze lieten zelfs zien dat hij het bed klaar maakte en met een vrouw naar binnen ging.
    als je zover gaat als vrouw en je zo laat gebruiken dan ben je wel heel hopeloos in mijn ogen. hij vond dit de juiste manier want het was zo sneller raak.
    ik heb ook een donor gezocht maar ze hadden echt niet met s.ex aan hoeven te komen..
     
  10. pientje1

    pientje1 Niet meer actief

    Vind het niet shocking. Hoop dat hij ook nog andere testen moet doen en ze geen geslachtsziekte op loopt.
     
  11. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    21 dec 2012
    2.663
    376
    83
    Vrouw
    Utreg
    Volgens mij kan het makkelijker.. Je loopt de kroeg in danst op de bar vraagt wie er s.ex wil one night stand en klaar ..
    Haar manier is wel eerlijker
     
  12. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Ik kreeg echt kotsneigingen! Wat een goorlap zeg! En hij ziet er niet uit!:$

    Hij heeft inmiddels 50 kinderen las ik laatst.....:x
     
  13. Islah

    Islah Niet meer actief

    Beetje raar zo'n contract, als het kind later contact wil met de vader/verwekker lijkt me niet dat je dat kan tegenhouden.
     
  14. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
  15. giebel

    giebel Fanatiek lid

    26 aug 2011
    2.566
    601
    113
    Welkom bij Ed Houben!

    Bizar is dit inderdaad, dat vrouwen hiermee akkoord gaan is mij een raadsel. Dat het mag (een officiële website hiervoor, verbaast mij).

    Heb de reportage toen ook gezien ja, apart ook zo'n dag waarop al die kinderen bij elkaar komen.
    Ik lees nu dat de man tot zijn 34e maagd was, apart. Apart ook dat zijn huidige vriendin dit ok vind 😱😱😱
     
  16. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Van zo'n verschrikkelijk lelijke vent wil je toch geen kind? Heb dus het vermoeden dat het hier ook om heel onaantrekkelijk lelijke vrouwen gaat...

    Sperma banken zijn er niet voor niets, het is veilig qua soa's en hiv en de medische achtergrond is bekend.
     
  17. Dappertje Dik

    Dappertje Dik Niet meer actief

    Als hij dus al 82 kinderen op de natuurlijke manier heeft verwekt, heeft hij ook 82 SOA-testen gedaan? En hij heeft een vriendin...:cool:

    Je zal maar 81 halfbroers/zussen hebben.;)

    Ik vind dit dus echt verknipt!!!
     
  18. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    eeuh, nee. heb die documantaire gezien en er zaten meiden bij die echt niet lelijk waren.

    sperma banken hebben ook hun nadelen. medische achtergrond is tot zekere hoogte bekend maar dat zegt verder ook weinig hoor. er is namelijk een tijd terug ook een donor op tv geweest die diverse malen bij de donorbank gedoneert heeft en die zijn (dacht) autisme had verzwegen en nog iets. er zijn een aantal kinderen uit geboren die dus autisme hadden en ze kwamen er later achter dat hij dat dus had verzwegen.

    ik heb zelf ervoor gekozen om een eigen donor te kiezen ipv het anonieme gebeuren bij een donorbank. ik heb mijn donor ontmoet, weet hoe die eruit ziet, heb foto's van hem en kan die ook aan mn kinderen laten zien. ik weet hoe hij in real-life is. iets wat niet kon bij een donor-bank.
    misschien kennen ze daar in dat land niet ? (donorbanken voor alleenstaanden?)
    toen ik hiermee begon, was het net "in" om ook alleenstaande te helpen. bij sommige klinieken dan. niet iedere kliniek werkt daar aan mee.
     
  19. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    niks raars aan zo''n contract en heeft ook niks te maken met dat het kind later contact wil zoeken:)

    als je van een donor gebruik maakt dan is het vrij normaal dat je zo'n contract tekent. kort gezegt houd het gewoon in dat de donor vrij is van zn rechten en plichten. dus hij mag geen bezoekrecht/omgang aanvragen enz. er kan hem ook niet gevraagd worden om bijvoorbeeld alimentatie of meebetalen aan kosten of zo.
    zij wil donatie via gemeenschap en dan is het zo dat de donor meer als vader gezien word. je kan dan dingen van hem gaan eisen en de donor kan omgang aanvragen. (in nederland dan iig en na aanvraag vaderschapstest en het hele gedoe).

    ik heb 2 kinderen van dezelfde donor en wij hebben ook zo'n contract ondertekend. daar staat duidelijk in dat het om donorschap gaat en er geen s.exueel contact geweest. en daarnaast dat hij geen rechten of plichten heeft.
    ik zou hem anders via bepaalde wegen kunnen dwingen tot alimentatie. dat word nu flink bemoeilijkt.
    ik heb zijn gegevens en hij de mijne dus mochten mn kinderen later contact willen en hij wil dat ook, dan is dat ook mogelijk.
     

Deel Deze Pagina