Ik had bijna een week geleden ongesteld moeten worden.. zucht.. Ik ben doorverwezen naar de gyn... alleen nu lees ik allerlei dingen over overgewicht. Ik heb ook overgewicht maar heb dus al een dochter. Ineens.. krijg ik de kriebels... stuurt de gyn me zo weg van val maar af en zoek het maar uit?
Waarom moet je naar de gyn als ik dat vragen mag? Heb je hele onregelmatige/lange cycli? Waarschijnlijk vraagt hij het een ent ander en krijg je misschien een echo? Zorg dat je wat langere bovenkleding aanhebt zodat je je niet zo naakt voelt. Meestal doen ze niet veel meer tijdens een eerste afspraak. Als je normale cycli hebt zal hij w.s. zeggen om nog een maand of 8 (of langer) zelf verder te proberen.
Ik moet heen omdat ik niet zwanger ben en nu al een cycles heb van meer dan ses weken. Bij ella hebben we er 2 jaar over gedaan, heftige bevalling. Dus tjecken wat er aan de hand is..