Bedankt voor de reacties, ik heb er veel aan gehad. @niesje123 heel veel sterkte de komende tijd, ik weet wat je doormaakt. Ook sterkte met het verwerken van het verlies voor degene die het meegemaakt hebben! Dinsdag avond heb ik de medicijnen gebruikt. De hele nacht had ik buikpijn en heb ik onrustig geslapen. Om een uur of 4 werd het heftiger, pijnstillers genomen + warme kruik, maar nog geen bloed verlies. Om half 7 werd ik wakker van de pijn, erge buikpijn. Toen is het begonnen... Ik begon bloed te verliezen en het ging heel snel. Om kwart over 8 ben ik waarschijnlijk het "vruchtje" verloren. Een klein uurtje later kwam er nog "iets" uit, en daarna is het bloeden afgenomen. Nog wel last van buikkrampen gehad, nu nog steeds af en toe. Het is mij eigenlijk erg mee gevallen. Alleen emotineel is het erg heftig. Maandag moet ik weer naar het ziekenhuis, en ik hoop dat alles goed is. Hoe is het verder met jullie gegaan? Was alles goed bij de controle? En hoe zit het met opnieuw zwanger worden? In het ziekenhuis zeiden ze dat we eerst de menstruatie moeten afwachten en daarna het weer kunnen proberen, op internet las ik dat dat helemaal niet nodig is? Wat is jullie ervaring hiermee?
Susannee, fijn dat het zonder complicaties is verlopen en dat het je meeviel. Medisch gezien is er geen enkele reden om een ronde over te slaan. Zodra je niet meer bloedt, mag je gewoon weer vrijen. Niet iedereen heeft meteen weer een eisprong, maar dat merk je vanzelf wel, nietwaar? Mij gaf het troost en hoop om de ronde erna wel te benutten. Een ander zal misschien eerst wat rust willen. Doe wat goed voelt. Medisch gezien is het dus allemaal oké als er geen complicaties zijn. Sterkte, vooral nu ook met het psychische gedeelte. En succes maandag. Het klinkt op zich wel alsof je alles kwijt bent. Suus
Helaas is het toch mis gegaan... Zaterdagochtend met erge buikpijn en rugpijn wakker geworden. Kon haast niet meer lopen! Ik vertrouwde het niet, dus ging ik naar de weekend dokter. Ik had koorts en ben naar de eerste hulp gestuurd. Daar veel onderzoeken gedaan (geen pretje!) bleek een infectie en ontsteking te hebben + vocht in de baarmoeder en er zat nog iets in mijn baarmoeder. Ik moest geopereerd worden. Dat is gebeurd, veel bloed verloren tijdens het schoonmaken van mijn baarmoeder en ik heb een behoorlijke infectie. Helaas wilt de koorts niet weggaan en moet dus nog blijven in het ziekenhuis. Ik dacht alles achter de rug te hebben, en dan gebeurd dit! Ik moet van de dokter nu zeker 2 menstruaties afwachten om weer zwanger proberen te worden. Dit vind ik nu eigenlijk geen probleem, omdat ik veel last van mn buik heb. Ik wil even rust, en moet dit allemaal verwerken...
Jemig, Susannee, wat heftig. Dus je hebt een baarmoederontsteking? En wat bedoel je met operatie, een curettage, of echt een operatie? Beterschap! Suus
Jeetje susannee, Wat heftig zeg. Denk je dat je het kan afsluiten en gaat het toch nog zo mis. Hoe lang moet je in het ziekenhuis blijven? Sterkte meid ik hoop dat je nu in rustiger vaar water komt en het kan gaan verwerken. Ik krijg dinsdag de cytotec want na drie weken is het nog niet op gang gekomen. Ik heb wel pijn in mijn buik links net boven mijn schaamstreek vooral als ik erop druk is het erg gevoelig. Pfff zie er wel een beetje tegen op hoor.
Bedankt voor de reacties! Ik ben gister uit het ziekenhuis ontslagen. Het gaat gelukkig weer wat beter, ben nog wel een beetje zwak en heb nog pijn in mijn buik, maar dat hoor erbij volgens de dokter. @suus35, het was een curretage, wel onder gehele nacose. Ik had een behoorlijke infectie in de baarmoeder. Ik heb een paar dagen aan het infuus gelegen voor antibiotica, gelukkig goed opgenomen door mijn lichaam, dus mocht ik over op gewone antibiotica, dit gaat ook goed, dus mocht ik eindelijk naar huis. Ik hoop dat nu alles goed gaat komen en dat het geen gevolgen heeft voor een nieuwe zwangerschap. @san1981, Hoe gaat het verder bij jou? Heb je de medicijnen gebruikt, of is het al vanzelf op gang gekomen? Heel veel sterkte deze tijd!
Hey susanee, Goed om te horen dat je weer thuis bent. Wel heftig zeg een ontsteking. Lijkt me ook zeer pijnlijk. Goed aansterken meid. Ik heb gisteren een curretage gehad. Was wel erg bang hoor maar het viel mee. Nu komt het emotionele stuk. Laten we hopen allebei snel weer zwanger te zijn.