Dames wie kan mij helpen. Ik zal eerst even vertellen over me cyclus. Wat ik dacht zit ik nu indag 41 van me cyclus. Had officieel vorige week zaterdag met nod. Heb al een test gedaan van de week maar negatief. Heb van 4-7/8 maart bruine afscheiding gehad. Wat ik dacht dat het misschien van eisprong was. Zondag 18 maart druppel en een veeg bloed. Nou doe ik net een ovulatietest en je raad het al niet positief maar wel duidelijk 2e streepje. Zou het kunnen dat van 4-7/8 maart toch een menstruatie is geweest en ik nu me eisprong ga krijgen of net heb gehad want tot hoeveel dagen voor of na is hij nog zo te zien(gemiddeld want ik weet dat het per persoon verschilt)
Zo’n streepje kun je je hele cyclus door krijgen, het zegt niets over of je eisprong eraan komt, of geweest is. Wat vervelend die onzekerheid Het zou kunnen dat je bruinverlies je menstruatie is geweest.
Heb jullie ook weleens lichtere streepjes?? Of ook altijd zoals deze en deze testen. Hebben jullie voorbeeld foto’s miss. Heb net een 2e gedaan en die is precies hetzelfde. Dus sowieso niet dat me eisprong eraan gaat komen anders had hij nu al donkerder moeten zijn toch??
Ik heb helaas geen voorbeeld foto’s, sorry! Maar streepjes variëren bij mij erg in sterkte gedurende de cyclus. Ik heb dus zeker geen mooie oploop en dan weer een afloop, het wisselt enorm. Bij mij zegt een streepje zoals in je openingspost dus echt niks, kan de volgende dag opeens positief zijn, kan ook opeens een stuk lichter zijn.
Ovulatie testen hoeven niet per definitie op te lopen. Bij heel veel Dames zijn ze uit t niets ineens knalpositief. Bij mij zit er een lichte oploop in, ik kan zien dat er wel wat aan zit te komen. Ik krijg dan 1 x een iets donkerder streepje en de volgende is dan knal. Om vervolgens weer af te nemen naar een licht streepje. Ik gebruik niet meer die ultragevoelige testen die jij hebt.
Ik test morgen middag nog wel een x. Dit zijn volgens de site waar ik bestelde gewoon normale. Zat eerst wel te kijken bij die ultragevoelige. Maar toen deze genomen.
Ik heb ook altijd een 2e streepje. Gaat de hele cyclus op en neer. Kun je niks over zeggen. Ene keer loopt het op, andere keer heb ik een positieve test vanuit het niets.
Hier ook echt maand per maand verschillend! Vervelend dat je al zo’n lange cyclus hebt! Zou indd eens gewoon heel de maand doortesten om een goed inzicht te krijgen!
Ik heb ook altijd 2 streepjes, maar nooit zulke donkere. Ik ken deze testen niet, maar vergeleken bij het voorbeeld wat hierboven staat, is hij nagenoeg positief. Ik zou in ieder geval door blijven testen en het vanavond gezellig maken. Ik weet niet wanneer je voor het laatst een zwangerschapstest hebt gedaan, maar mocht dat een paar dagen geleden zijn, zou ik er daar ook nog 1 van doen.
Dat was dus ook mijn eerste gedachten. Deze zijn van z&k gewoon normale. Ik ga vandaag weer om dezelfde tijden proberen te testen. Ben benieuwd of hij verschil gaat geven. En een zwangerschapstest die ga ik ook wel daar bestellen. Zijn die van sensi goed of jij weet??
Ik gebruik zelf altijd die van kruidvat of action. Die van de kruidvat zijn erg gevoelig. De 2 voor 5 euro
Ik hou niet meer van action testen na me valse positieve test op me nod En die kruidvat ook niet want daar kreeg ik een indrooglijn op. Dus vandaar dat ik goedkope alternatief zoek.