Hier ook 6 kilo afgevallen in de eerste weken. Ik eet nu voor 3 (voor 2 eten deed ik altijd al) maar nog steeds maar weer 3 kilo bijgekomen van de 6 die ik ben afgevallen. Vind het wel lekker zo eigenlijk.
Met 10 weken konden zowel familie als kenissen duidellijk zien dat ik zwanger was dus nog even verzwijgen ging niet meer. Ik droeg positiebroeken met 9 weken.
Deze week heeft voor het eerste een "vreemde" aan me gevraagd of ik zwanger ben, met 25 weken. En ik droeg expres een strak shirtje met riem erboven zodat het opviel. Ben ook helemaal blij dat het nu te zien is en trots op mijn buikje! Pas nog steeds normale broeken maar niet alles meer en draag ook zwangerschapsbroeken, zit toch wel lekker zo'n band.