Hoi hoi, Beetje ingewikkeld vraagje en weet ook niet goed hoe ik hem moet formuleren, maar ik ben nu 24 weken zwanger. Als je dat in maanden zou doortellen zou ik 6 maanden zwanger zijn. Maar als je vervolgens per 4 weken door gaat tellen zou ik met 36 weken al 9 maanden zwanger zijn. Terwijl je dan nog 4 weken zou moeten. Snappen jullie wat ik bedoel? Dus als je de 40 weken 'eerlijk' verdeeld, ben je met 26 weken pas 6 maanden? Ik snap er weinig van. Hopelijk heb ik nou niet een heeeele domme vraag gesteld haha Jullie enig idee hoe dat zit? Zal ook wel iets te maken hebben met die twee weken die je er in het begin 'kado' bij krijgt? Want als je de weken verrekend zouden we 10 maanden zwanger zijn? Vlindertje
een maand is nooit precies 4 weken, en de eerste 2 weken krijg je "kado" terwijl je dan officieel nog niet zwanger bent, daar komt het verschil vandaan
hahahahaha hier ben ik ook nooit achter gekomen en zat altijd met precies hetzelfde "probleem". Als iemand vroeg hoeveel maanden ik nou zwanger was, gaf ik altijd in weken antwoord, omdat ik het in maanden niet wist. dus.....ik kijk even mee wat anderen zeggen!
Nee, 36:4= 9, maar een maand heeft meer dan 4 weken. Anders zou elke maand maar 7x4=28 dagen duren Daar heeft het voornamelijk mee te maken. 24 weken is dus nog niet 'echt' 6 maanden, maar net even minder, ruim 5,5 maand ofzo.
Volgens mij hebben die 2 weken cadeau er trouwens niets mee te maken hoor. Met die 2 weken erbij ben je gewoon 40 weken 'zwanger'.
How hard can it be Niet elke maand bestaat uit 4 weken he, alleen februari. Dus je kunt er niet vanuit gaan dat een maand hetzelfde is als 4 weken. Als je 24 weken zwanger bent, ben je zo ongeveer 5,5 mnd zwanger. 26 weken is een half jaar (jaar bestaat uit 52 weken ), dus met 26 weken ben je idd 6 maanden zwanger. En de 'cadeauweken' hebben er niets mee te maken. Wat je ook kunt doen is bekijken hoeveel mnd je nog moet tot aan je uitgerekende datum. Ik ben bijv op 22 feb uitgerekend, dus 22 dec was ik zo ongeveer 7 maanden zwanger.
Well, pretty hard for me as you can see Snap hem nu. Lekker stom idd achteraf gezien. Tuurlijk is een maand niet precies 4 weken Thnx voor de antwoorden!
Hoi hoi, ik zat er ook altijd mee te klungelen. Maar met de calculator bereken je het volgende: Aantal dagen dat je zwanger bent Aantal dagen dat je nog moet Hoeveel maanden je precies zwanger bent (ik nu 3.3 maand ) In welke maand je officieel zit (ik in maand 4) Van wanneer tot wanneer je in je 1ste, 2de en 3de trimester zit.
ik reken altijd met de uitgerekende datum. Ik ben 26 mei uitgerekend dus elke 26ste van de maand een maand verder. 26 februari ben ik dus 6 maanden
daar gaan we weer met die rollende oogjes, beetje laagdunkend vind ik dat overkomen, mensen kunnen toch niet alles weten? als jij een vraag hebt ben je ook blij als die met respect beantwoord wordt en zonder rollende oogjes en opmerkingen van "hoe moeilijk kan het zijn", beetje weer met je voetjes op de grond meid, je staat niet boven ons, op geen enkel vlak
Zeg ik dat dan? Heb de vraag toch verder ook normaal beantwoord en zelfs nog een andere tip gegeven (rekenen vanaf je uitgerekende datum).
Zal ik dan ook nog even komen Je kunt idd gewoon uitgaan van de 26e mei en dan iedere 26e van de maand een maand verder rekenen. Maar als je nu 24 weken bent... dan is het meest simpele zoals hier al eerder aangegeven om het zo te berekenen dat er idd 26 weken in een half jaar gaan. Dus wanneer je teller op 26 weken staat ben je 6 maanden zwanger. Helaas is niet ieder jaar gelijk in het aantal weken van 52 en is het soms 52 en een halve week. Maar ik zou gewoon lekker van bovenstaand uitgaan en er geen moeilijke rekensommen op losgooien.
Ik had het niet beter kunnen formuleren Mymiracle , Ongelofelijk wat een reacties zeg Marriedgirl, zal ik dan ook maar gaan draaien met de oogjes, damn. Dit is een forum waar mensen dingen kunnen vragen, en je kunt ook gewoon met respect een antwoord geven, ook al is de vraag 100 keer gesteld!
Sorry sorry sorry.. was niet verkeerd bedoeld, maar kwam er wellicht wel een beetje lullig uit. Excuses daarvoor. Ik voel me iig boven niemand verheven en zal mn hormonen voortaan in bedwang houden.