Hoi dames ik heb een rare vraag, heb al verschillende site's bekeken en wordt niet wijzer. Heb ook vriendin, collega gevraagd en die herkennen het niet. Dit is me 3e zwangerschap en herinner het zelf ook niet weer. Ik heb op mijn tepelhof (beide eigenlikl) bultjes, het lijken net blaasjes maar zijn geen blaasjes. Soms is het gevoelig, soms jeukt het. Moet ik hiermee naar de huisarts of is het toch normaal?
Ik heb het ook. Volgens mij, zorgen deze blaasjes er voor dat je huid vet blijft voor borstvoeding en dus niet uit droogt.
Kleertjes van Montgomery! Je hebt ze altijd al, maar onder invloed van hormonen kunnen ze wat opzwellen. Ook kan er talg uitkomen, waardoor er wat viezigheid om de tepel kan zitten. Allemaal heel gewoon en ze houden de boel schoon en vettig 😉