bij mijn zoontje klopt het wel maar bij mijn dochter niet, maar goed dat was eigenlijk een tweeling dus wie weet wat het andere kindje was??
als ik dit eerder had geweten, wist ik ook wat het werdt LOL maar klopt. 2 komt eruit en we hebben een meisje.
Het is eigenlijk raar.. want nu ben ik nog 20 en volgende week word ik 21.. welke leeftijd moet ik dan pakken?
bij mij komt er 4 uit... een meisje dus... haha 33,33% juist... de andere twee zijn echt jongens. Ik geloof er ook niet in. Het kan nooit kloppen voor een meerling waar beide geslachten in vertegenwoordigd zijn.
Ik neem aan dat ik ook mijn leeftijd moet nemen dat ik was toen ik zwanger raakte? want dan klopt het. Het wordt een jongen. Ben inmiddels een jaar ouder en als ik die neem dan klopt het niet. Maaaaaaar Bij mijn eerste zoontje klopt het niet. Dan zou hij een meisje moeten zijn en er hangt toch echt iets tussen zijn benen
Nee, het klopt niet. Heb de leeftijd genomen dat ik mijn eisprong had. Als je nou op een getal uit moest komen onder de '10' dan zou ik op 9 komen. Dan klopt het wel, maar er staat aftrekken tot je niet meer kunt dus kom ik op 2 uit! Ik heb toch echt 2 jongens!
Hier komt 6 uit, dus zou betekenen dat we nu een meisje zouden krijgen. Eens berekenen van mijn eerste zwangerschap, dat zou dus een oneven cijfer moeten zijn. Aangezien we een zoon hebben.
Haha grappig, nu kom ik op 5 uit. Bij de berekening van de zwangerschap van mijn zoontje. Dus die klopt ! 22 juni krijgen we te horen of we een jongen of een meisje krijgen. Volgens dit zouden we nu dus een meid krijgen.