Ja bij onze mannen was het ook echt superduidelijk! Alleendat was dat met 20/21 weken dus vandaar dat ik me afvroeg hoe zichtbaar dat is bij een jongetje met 16 weken. Inmiddels heb ik wel een aantal duidelijke echo's gezien! Heb je de 20 w.echo al bijna Pleak?
Hier met 11 weken het eerste vermoeden uitgesproken door vk, met groot voorbehoud. Maar met 14 weken echo werd dit toch echt heel duidelijk bevestigd. En of het klopt zullen we eind juni zien, maar het is niet te missen!
Jawel hoor en ik ben ook 100% overtuigd van wat het wordt maar echt compleet zeker weten doe je het pas als de baby geboren is toch. Je hoort soms van die verhalen
Ja das waar. Ik was zo vastgepind op de 16 weken maar gaat net zo vaak mis tijdens de 20 weken echo.... Ik hou het erop dat het toch vaak met de duidelijkheid van de beelden te maken heeft....
Ik had een geslachtsbepaling rond 15 weken en de vk was er zeker van dat het een meid werd. Rond 18 weken werd dit bevestigd door de gyn en hij zit nooit fout dus ik ga er vanuit dat het echt een meid wordt. Rond 16 weken kunnen ze het geslacht al duidelijk zien hoor, zeker als het een jongetje is.
Hier klopte het twee keer! De eerste een meisje nu word het een jongetje, bij de 20 weken nogmaals duidelijk gezien
Bedankt voor het meekijken hoor, wel fijn al die reacties ! Gelukkig klopt het bij de meesten gewoon wel.
Hier met precies 14 weken een jongen! Overduidelijk.. En met 20, 27 en 32 weken was het gelukkig ook nog steeds een jongen
Oja wat ik nog vragen wilde: bij meisjes zie je op de echo de bekende 3 streepjes. Als ik naar mijn echo kijk zie ik wel 5 streepjes...... Hoe moet ik dat nou zien. Mijn echo staat op pagina 2.
Ja hoor, precies 16 weken en duidelijk een meid, ook na de geboorte 2e zwangerschap heb ik het zelf 'per ongeluk' gezien met 16w4d (kreeg een baarmoederhals meting en de kleine lag in stuit dus precies met haar billetjes voor de uitgang. Helaas kon vriendlief niet mee dus eigenlijk wilde we wachten tot hij erbij was maar na zoveel echo's bij dochterlief wist ik precies wat ik te zien kreeg, hihi) en dat werd een week later bevestigd. Inmiddels al heel wat echo's gehad en nogsteeds overduidelijk een meisje!
Hier met 16 en n paar dagen het geslacht te horen gekregen door middel van een pret echo in ochten, en met 18 weken bij de gyn (ede) een ander geslacht te horen gekregen. Kan helaas even niet schrijven wie wat zei omdat man lief naast me zit en het geslacht niet wil weten. Aankomende dinsdag de 20 weken echo, ben benieuwd wat zij dan zegt wat het wordt.
wuppie die 5 streepjes is omdat ze echt heeeel wijdbeens ligt:d hahaha.. echt super duidelijk een meisje. vind het vaak nog wel dat ik nou.. kan nog wat anders zijn.. maar als dat zo is.. pff arm ventje geniet ervan.