Ik heb ook meerdere keren laten pendelen. Die klopte allemaal niet. Nu weer laten pendelen en erg verschillende uitslagen van sep 09 tot ergens in 2011. En van verschillende mensen bij wie ik een aanvraag had gedaan heb ik niks terug gehad. Dus verwacht niet altijd een reactie terug
mijn eigen pendel zei november 08 zwanger van een meisje. en de maand klopte,alleen het geslacht niet.
Voor mij is ook weer gependeld..sept'09 van een meissie.. Spannend hihi zal het weten over een paar daagjes!! xx
Ik ben nu 2x gependeld, maar 2x een ander antwoord ik ben dus benieuwd.. De ene zei: oktober 2009 van een jongetje De andere zei: na 5 ronden wordt ik zwanger We zullen het gaan zien..
Er is voor mij 2x gependeld (2 verschillende personen ook); 1e kwam uit nov '08 van een meisje (voor zover ik weet klopte deze dus niet) 2e kwam uit jan '09 van een jongen De 2e bleek iig qua maand te kloppen, alleen geslacht is nog ff afwachten
ik ben ook gependeld, heb nog niet alle reacties terug. mijn pendels zie je in mijn handtekening. op een ander forum is er ook keer aug uitgekomen (niet dus) en twee keer oktober 2009. ben benieuwd.
tuurlijk kun je voor jezelf pendelen. ik heb een tijdje terug ook voor mijzelf gependeld. die pendel is uitgekomen maar helaas vmk. dus nou en of dat kan.
maar hoe dan, gewoon vragen "ben ik zwanger" of "wanneer zal ik zwanger zijn"? beïnvloed je dan echt je pendel niet?
het is maar net hoe jij de vraag wil stellen. ik was overtijd heb gependeld en gevraagd ben ik op dit moment zwanger. ja dat kon natuurlijk ook toeval zijn maar goed, het kan wel.
kijk ik heb ook al paar keer gependeld, maar als ik nu vraag aan mijn pendel ben ik zwanger, dan zegt ie zeker van ja. dat deed ie vorige maand ook al.
hmm, ik heb er ook niet bijster veel verstand hoor, maar ik denk dat het bij de 1 wel invloed heeft, waarschijnlijk omdat je hoofd dat zegt jaaaaa zwanger. dat kan natuurlijk....op internet kun je er erg veel over vinden, ook hoe het beste kunt beginnen etc.
Vorig jaar laten pendelen. Daar kwam uit okt 08 positieve test jongen Nu is het zo een jaar later straks bevallen van jongen Dus of het echt betrouwbaar is?
Nee het is niet betrouwbaar, het is een kansspelletje met 50% kans op succes en dat is natuurlijk een boel kans. Professionele pendelaars/waarzeggers zullen voor je pendelen en zeggen "het is een meisje!" en in hun administratie noteren ze: een jongen. (Of andersom natuurlijk.) Voor het geval je na de bevalling terugkomt om je geld op te eisen omdat je babykamer roze is en wat moet je zoontje daar nou mee. Dan pakken ze met een onschuldig gezicht je kaartje erbij, "kijk dan, hier staat dat ik wel degelijk heb gezegd dat het een jongen is, je moet het dus zelf verkeerd onthouden hebben."
Ik heb 3x laten pendelen en alle 3 de keren is het niet uitgekomen. Ik had een pendel voor zwanger in april, juli een maart 2010. En uiteindelijk zwanger in augustus, haha. Ach, het was ook meer voor de lol, ik hechtte er eigenlijk geen waarheid/belang aan.
mijn mama heeft voor mij gependelt, maar is dit altijd waar? want volgens haar pendel zou het maar februari zijn da ik zwanger zal zijn? zou dit echt nie vroeger kunnen zijn?