Bij wie verwijzing bekkenfysio?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Ytest, 16 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Sorry voor de vele vragen, maar ik ben er niet zo in thuis. Een verwijzing voor de bekkenfysio, haal ik die bij de VK, huisarts of moet ik er voor naar de gyn?

    En indien bij de huisarts, is een afspraak tijdens het spreekuur voldoende of word ik eerste nog onderzocht in het ziekenhuis of hoe gaat dat?

    Bedankt!
     
  2. Judithv87

    Judithv87 Lid

    3 dec 2013
    89
    0
    0
    Voor fysiotherapie heb je al langere tijd geen verwijzing meer nodig, ook niet voor de bekkenfysiotherapeut. Je hebt alleen een verwijzing nodig als je in aanmerking komt voor een chronische machtiging, maar dat zal ze je dan vast zeggen, maar ik denk niet dat je dat komt (aan de hand van je verhaal in het andere topic). Je kunt dus gewoon direct bellen en een afspraak maken. De eerste keer bestaat een behandeling uit een intake gesprek en een lichamelijk onderzoek. Ze zal je vast al wat tips en adviezen geven, de keer daarna ga je echt aan de slag. Naar de huisarts is dus niet nodig en ook niet aan te raden: de bekkenfysio op dit gebied deskundiger. Succes!
     
  3. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Bedankt!
     
  4. cooksie

    cooksie Bekend lid

    24 aug 2012
    516
    0
    0
    midden van NL
    Let wel op! Mijn verzekering wilde niks vergoeden zonder verwijzing van de vk omdat het niet in m'n pakket zit. Het wordt bij mij wel vergoed tijdens de zwangerschap en na verwijzing specialist (de Vk) lees dus even goed je voorwaarden door.
     
  5. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Heb de fysio al gebeld en ze zei dat ik geen verwijzing nodig heb en dat het vergoed wordt dus gaan we maar van haar eerlijkheid uit :)
     
  6. cooksie

    cooksie Bekend lid

    24 aug 2012
    516
    0
    0
    midden van NL
    Dat is fijn!
     
  7. twoboys

    twoboys Fanatiek lid

    30 mei 2013
    3.707
    35
    48
    Zorg.
    Zeeland.
    Ik heb langdurige bekkentherapie en verwijzing moest ik vd huisarts.
     
  8. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    Zal het morgen voor de zekerheid nog vragen. En anders bel ik het vgz nog op :)
     

Deel Deze Pagina