hallo iedereen! Ik weet sinds 2 weekjes dat ik in blijde verwachting ben! Dat zat er natuurlijk ook al aan te komen, omdat we dit graag wouden.. in eerste instantie kon mijn geluk niet op,, en wou het wel van de daken schreeuwen dat wij het geluk kregen om zoiets moois als dit mee te mogen maken! Nu zit ik bijna in mijn 8e week (over 5 dagen )van de zwangerschap, en inderdaad dat is nog erg pril..Sinds afgelopen woensdag begin ik drupsgewijs oud bloed te verliezen, eerst in de vorm van een soort afscheiding, en nu gewoon echt als oud bloed.. nu ben ik 4 dagen verder en bloed nog steeds.. het komt in vlagen.. ene keer bloed ik wel, andere keer niet! het is soms erg donkerbruin bloed, en zo nu en dan weer wat roder.. Nu ben ik die woensdag direct naar de dokterswacht geweest, om te vragen wat dit eventueel zou kunnen zijn, en of dat dit er misschien bij hoort.. ik kreeg te horen dat niemand mij de zekerheid kan geven of het goed gaat, omdat het ook kan zijn dat de baarmoeder zich nu sluit en dat het oude bloed eruit moet! ik probeerde mezelf voor te nemen dat dit het geval zou zijn..Toen heb ik gevraagd hoe een beginnende miskraam in zijn werk gaat.. ze zeggen tegen mij dat dit gepaard gaat met hevige krampen en veel bloedverlies (maar dat heb ik niet!) vandaag weer het zelfde verhaal met dat bloed.. :thumbdown: weer de dokter gebeld.. nu zeggen ze tegen mij.. in het weekend, zonder me te onderzoeken dat ik een miskraam aan het krijgen ben maar ze willen niet even een echo doen om te kijken hoe het er werkelijk voor staat.. nu ben ik verplicht om het hele weekend af te wachten en maandag kan ik pas ergens terecht.. Ik zelf heb geen idee of het een miskraam is/word.. aangezien ik alleen maar bloed verlies zonder ook maar enige pijnen te hebben.. Ik heb nu dus echt een rotweekend, en weet me geen raad meer.. Is er iemand hier, die dit soort gelijks heeft meegemaakt? Edit moderator: graag je posts gewoon in zwart plaatsen.
hoi lindaa wat een rotweekend voor je! maar als je geen krampen hebt, is dat wel een goed teken volgens mij. Er zijn heeeeeeel veel vrouwen die bloedverlies hebben in hun zwangerschap, en dat wil helemaal niet zeggen dat je een miskraam krijgt. Hopelijk is het snel maandag. Ik hoop voor je dat je maandag iets moois te zien krijgt op een echo. Enne... je zit al in de 8e week hoor! Als je 7 weken zwanger bent, ga je je 8e week in. Net als wanneer je net geboren bent, dan zit je in je 1e levensjaar. sterkte dr mee, liefs sanneke
heey sanneke, ik hoop dat je gelijkt hebt, en dat het een redelijk goed teken is dat ik tijdens mijn bloedverlies geen krampen en andere pijnen heb. Ik hoop ook zeker dat ik maandag iets moois mag zien op de echo en dat de gyneacholoog me vertellen kan dat alles goed is.. Het is alleen zo zenuwslopend, dat ze in het weekend niet iets voor me betekenen kunnen (of willen!) Liefs Linda Edit moderator: graag je posts in zwart plaatsen.
He Linda ik zit in hetzelfde schuitje als jou op dit moment. Ik heb gisteren redelijk wat bloed verloren en ik moet maandag bellen en dan krijg ik volgende week als het goed is ook een echo alleen ik ben nog niet zo ver als jou. Ik ben morgen 6 weken precies. Ze zei als het bleef aanhouden dat ik dan waarschijnlijk een mk krijg, maar als het zou stoppen dat het hopelijk niets zou zijn. Nu heb ik alleen nog wat voornamelijk gelig, bruinig bloed maar echt drupjes. Dus hopelijk stopt het na vandaag. xxx joyce
hey joyce, ik begrijp wat jij nu voelt, en het is zenuwslopend dat dit precies in het weekend gebeurt! bij mij is het ook drupsgewijs aan de gang, en alleen vanacht heb ik aardig wat bloed verloren, moet wel zeggen dat dat echt oud bloed was..het was bijna zwart van kleur, zo nu en dan is het bij mij bij het afvegen na een toiletbezoek wat roder..het wisselt wat.. maar komt indd in vlagen.. ik hoop dat ik maandag wat wijzer wordt, en hoop ook voor jou dat het goed gaat! Sterkte meid, en we wachten zolang maar af! xxx Linda Edit moderator: zie voorgaande berichten
Hoi Linda, Ik heb het met mijn 2 eerste zwangerschappen allebei gehad. Vet in de stress. Echo laten maken maar allebei de keren niks aan de hand. 2 gezonde kids gekregen. Nu ben ik zwanger van de 3e en had er ook weer op gerekend maar deze zwangerschap helemaal niks. Zolang je geen krampen hebt en het er niet echt uitziet als vloeien zou ik proberen me niet al te druk te maken. Ik weet dat dit toch niet gaat want ik ga mezelf even na toen. Maar toch.... Succes en relax! Groetjes Martine
Hoi Linda, Ik heb met 11 weken een flinke bloeding gehad, ben die nacht direct naar het ziekenhuis gegaan en kreeg een echo. Helemaal uitsluiten dat het alsnog een miskraam wordt kunnen ze dan niet, maar ik ben nog steeds in blijde verwachting van een (voor zover ze kunnen zien) gezonde dochter. Probeer vertrouwen te houden en goed naar je lichaam te luisteren. Als je geen echte krampen krijgt kan het ook iets niets ernstigs zijn. Veel sterkte het weekeind. Mayke
het gaat met mij nog niet goed, heb het idee dat de situatie wat verslechterd.. ik had eerst geen pijnen, maar heb sinds vandaag menstruatiepijn (aardig hevige krampen) en last van mijn onderrug.. mij hart zat eerst in mijn keel.. maar heb het idee.. dat ik mijn hartslag nu niet meer bijhouden kan van alle zenuwen.. ik doe me best om nog een beetje moed te houden en nog ff door te bijten tot morgen.. maar ben heel bang dat dit niet goed afloopt..
Tuurlyk joh! Daar heb je dit forum voor, dat je je verhaal kwyt kunt, en dat je de steun en adviezen vind die je nodig hebt! Sterkte meis!
Wat vervelend allemaal.. Ik heb ook al een paar keer bloedverlies gehad. Vorig weekend ineens vrij veel en een dik stolsel. Ik vreesde het ergste.... Afgelopen maandag kon ik voor een echo komen. De mevrouw bij de echo benadrukte dat de kans zeer groot was dat er niks meer te zien zou zijn. Toen ze de echo maakte zag ze meteen het vruchtje zitten en het hartje klopt al. Het kan dus best goedkomen allemaal... De afgelopen week heb ik ook weer veel bruinverlies gehad en één dag rood bloed. Ik duim voor je...
Ik hoop dat dat het niets is en dat je nog steeds gewoon zwanger bent en het kleine vruchtje mooi op zijn plaats zit! De onzekerheid moet verschrikkelijk zijn! Ik duim heel hard voor je!
Zo rond die tijd heb ik ook last gehad van bloedverlies, zelfs met wat lichte menstruatiekrampen erbij. Bij de echo was er niets aan de hand en nu dus 28 weken zwanger. Daarom: hou de moed erin! Ik duim voor jullie!