Hai dames, Net een topic over mijn dochter geopend nu over mijn zoontjw van 4 maanden. Hij heeft sinds gisteren erge diarree. Wel 10 luiers per dag (niet veel per luier maar toch),resultaat dus erge rode en stukke billen. Goed smeren maar. Hij drinkt nog wel goed (spuugt er wel bij want heeft reflux) Wanneer moet ik hiermee naar de dokter, zolang hij goed drinkt, kan het geen kwaad toch? Groetjes
Bij vermoeden van uitdrogen direct arts bellen. Zolang er goed gedronken wordt en verder alert blijft is het niet zo erg. Als het vrijdag nog zo is zou ik bellen voor overleg ivm weekend.
Goed de plasluiers checken. Je kan eventueel uitdrogingsverschijnselen merken aan het feit dat een baby zonder tranen huilt en een droge mond heeft. Maar zolang je baby goed drinkt en alert is zal ik het nog even aankijken.
Je kan ook best wat ORS geven, vlgs mij heb ik dat toen ook eventjes gebruikt (maar dat was bij KMA, niet bij een buikgriepje). Maar ik zou het ook een paar daagjes aanzien. Evt biedt je wat extra water aan. Misschien vindt ze dit al lekker?