Sjemineee wát zullen jullie ongerust zijn! Ik duim voor jullie dat het kleine menneke de komende tijd héél dicht bij zijn mamma blijft. Maar ook voor jouw!!!!!!......dat jij je ook beter mag gaan voelen én de kracht krijgt om hier doorheen te komen. Ik wens jullie héél veel sterkte de komende tijd! Duimen draaien hier op volle toeren. Lieve groeten Melanie
Iedereen heel erg bedank de lieve reactie doen zeker goed. Op vraag of ze ons kindje met 24 weken gaan? Dat is niet te hopen. Ze willen zolang mogelijk ons kindje laten zitten. Maar als het niet anders is dan gaan ze het halen het is met de dag een afwachting we hopen gewoon dat het goed gaat en dan zeker nog even een paar weken kan geniet van iig het getrappel in mijn buik zou het nog niet willen missen!! Alle optie staan tot nu open!! Belangrijkste is dat het deze twee weken zoiezo goed blijft gaan want in deze twee welen zullen zich nov niet om ins kind bekommeren!!
ons meisje is dus gekomen dysmatuur en prematuur, officeel zou ze op 26 weken zitten maar ze had het gewicht van een kindje van 24 weken zelfs nog iets jonger 540 gram. Na een half jaar ziekenhuis WKZ erg goed! moet ik zeggen, mocht ze 23 maart 2012 mee naar huis eindelijk! kortom ze is nog geen jaar thuis en toch op 10-10-2012 al een jaar geworden. Wat het ook word ik hoop natuurlijk voor jullie en voor het jochie dat die nog lang mag blijven zitten groeien longen ontwikkelen ect ect.. maar als het niet gaat, heb vertrouwen in de artsen,
Beste dunchan, Hoe is het nu met je/jullie?? Ik moet veel aan jullie denken....... Ik hoop dat alles rustig is en dat het goed met jouw en de baby gaat !!! Dikke digi knuf
Hoe is het nu met je? Je hebt nu je ijzerinfuus zeker, doen ze dat thuis of in het ziekenhuis. Hopelijk word er goed voor je gezorgd en blijft je kleine wonder nog heel lang onder jouw hart wonen zodat hij groot en sterk mag groeien! Heel veel sterkte...
Oh meis, wat naar zeg! Hopelijk blijft hij nog een tijdje lekker warm in je buik zitten! Heel veel sterkte! Digitale knuffel!
Wat vreselijk! Ik heb met 15 weken een hele heftige bloeding gehad door een hematoom. Ook dat was een onzekere tijd.. eigenlijk voel ik me nu pas weer wat onbezorgder. Omdat elke dag ons kindje weer wat groter wordt. Wat zul je blij zijn als je over 2 weken je baby nog in je buik hebt... En dan maar hopen dat hij nog heel wat daagjes in je buik blijft zitten en je placenta omhoog groeit! Hou je rust, blijf idd plat liggen. Heel veel sterkte want het zal niet makkelijk zijn.
Wat zullen jullie ongerust zijn zeg!!! och wat vreselijk zeg!!! hopelijk blijft hij voorlopig nog lekker warm bij mama ! Heel veel sterkte gewenst!!
De ijzerinfuus krijg ik in het ziekenhuis!! En dan krijg ik ook gelijk een echo. Placenta is nog niet verschoven!! Vannacht een heftige bloeding gehad. Als deze niet stopt dan moet ik opgenomen worden... Tot nu toe stoppen ze steeds dus daar hopen we nu ook maar op!! Fijn om te lezen dat er ook kindjes zijn die gewoon na een vroeg geboorte na een tijdje naar huis mogen en daar goed mee gaat. We blijven uiteraard hopen dat we ons kindje nog lekker lang in mijn buik mogen hebben want wil het nog helemaal niet missen al dat getrappel in mijn buik!!
Wat ontzettend heftig.. Heb er zelf geen ervaring mee, maar de rillingen trekken over mijn rug. Sterkte en succes gewenst, laten we hopen dat jullie kleintje kan blijven zitten!
Oh meid, ik hoop dat je de kleine nog een flink aantal weken in je buik mag houden!!! Heb een abbo, denk aan jullie!
Och joh!!! Pas maar héél goed op jezelf!! Ik wil jouw man/vriend ook héél veel sterkte wensen. Ik blijf voor jullie duimen én hoop écht dat alles goed mag gaan....
Jeetje dat is nog een spannend zeg Meid wat een onzekerheid, ik duim dat het kindje mooi nog wat weekjes blijft zitten. Sterkte!!
Meid onwijs veel sterkte met alles. Wat een onzekerheid allemaal. Ik hoop dat jullie wondertje nog lekker lang blijft zitten en je nog heel lang mag genieten van het getrappel in je buik. Liefs
Bah wat heftig meid ik hoop dat je kleintje nog minimaal een paar weekjes blijft zitten! Mijn duimen draaien hier onwijs hard voor je! Heel veel sterkte en ook voor je man..!
Hoi Dunchan, Ik ga je straks even een pb sturen. Zit nu namelijk te typen op mijn iPhone en dat gaat niet zo handig. Ik heb ook een placenta previa gehad. Heel heftig. Weet wat je doormaakt nu. Groetjes Carola