Hallo Ben nu bijna 26 weken zwanger en heb sinds vannacht een soort van menstruatiekramp. Echt onderaan (schaamstreek). Had de afgelopen week ook al telkens last van mijn rug (pijn), gisteravond lekker lang in bad geweest en vannacht werd ik wakker met krampen. Het is een continu zeurderig kramperig gevoel met af en toe een steek. Heb de verloskundige vanmorgen gebeld en moest van de assistente eerst mijn urine laten controleren bij de huisarts op blaasontsteking. Dat heb ik inmiddels gedaan en mijn urine was schoon. De verloskundige zou me vandaag nog terug bellen. Vraag me toch af wat het zou kunnen zijn, maak me wel een beetje zorgen. Iemand enig idee?, of zijn deze klachten gewoon normaal rond deze periode van de zwangerschap en maak ik me voor niks ongerust.
ik heb dat dus ook. zie maar bij wat is dit? hier in dit topic. ik ga zo even naar de verloskundige want ben ook bang dat het rommelt en bang voor vroeggeboorte. Maar bij mij is er geen blaasontsteking. als jij weet wat het is, hoor ik het graag.
Hier met 26 weken ook af en toe menstruatieachtige krampen. Ik denk toch dat het misschien van mijn banden komt. Begreep ook dat ze tussen de 23 en 28 weken vaak een groeispurt hebben dus dat zou een logische verklaring zijn. Ook hier geen blaasontsteking, wel vaak last van mijn rug ook. Gisteravond ook veel last gehad van een continu gespannen buik, maar na een bad was dit weer over.
@ marieke: Ik ben nog niet terug gebeld, zal wel na hun afspraken uur worden. Ga nu zo proberen even wat te slapen, ben echt kapot. Zodra ik meer weet laat ik het weten.
ik ben al bij de verloskundige geweest. Het goeie nieuws is dat het niet voor verweking of ontsluiting van de baarmoedermond zorgt. Het slechte dat ze er geen verklaring voor hebben en maar af moet wachten of het erger wordt en dan weer bellen. Mag nog wel naar de gyneacoloog donderdag. Waarschijnlijk gaan ze dan nog een echo maken en baarmoedermond zo opmeten of dat nog veranderd is met vorige week
Hoi Marieke: Ik kom net bij de verloskundige vandaan. Ze hadden vandaag heel veel bevallingen waardoor ze nu pas tijd hadden. Ze hebben een inwendig onderzoek gedaan, de baarmoedermond zat gelukkig nog potdicht Ze vond dat mijn buik in 2 weken erg gegroeid was (baarmoeder), ze vermoed dus dat de kleine een flinke groeispurt aan het maken is wat de krampen veroorzaakt. Ze heeft ook nog naar het hartje geluisterd en dat klonk allemaal goed, ze bewoog er ook flink op los. Zo: Mama in wording is weer gerustgesteld. Kan het bij jou ook niet door de groei van de baarmoeder komen? Groetjes anne
wat fijn dat er niets aan de hand is en je nu weet dat het door de groei van je baarmoeder komt. Bij mij heeft de vk en de gyn. daar niets over gezegd. Ben net bij de gyn. geweest. Ik weet nu dat mijn baarmoedermond nog steeds netjes gesloten en lang genoeg is en dat ik zogezegd niet binnen een paar dagen ga bevallen. Hij heeft geen verklaring voor mijn zogenaamde geprikkelde, onrustige baarmoeder. Ik moet weer aan de bel trekken als het erger wordt en dan krijg ik weer controles.