hey, ik ben 1 dag overtijd en heb een test gedaan. deze is positief ,maar nu heb ik ook een heel klein beetje bruinverlies. wat zou dit kunnen zijn? heb al op forum rondgesnuffeld, de ene wordt alsnog ongesteld de ander is zwanger. ik heb dus een positieve test,streepje was niet heel donker maar wel goed te zien. wat denken jullie? ben blij en aan de andere kant zenuwachtig.
gefeliciteerd! volgens mij als het bruinbloed is (meestal oud bloed) maakt het niet zoveel uit.. heb je ook last van krampen ? of stolsels? mocht je het niet vertrouwen kan je altijd nog de VK bellen..!
hoi, bedankt, maar ja blijft onzeker. had vanochtend wat bruinverlies.net naar wc geweest, maar nu niks te zien.zaten geen stolsels bij. beetje apart gevoel in mijn buik.niet echt wat ik anders met ongestelheid heb, en heb wel gevoelige borsten enz.
Nou tis zaterdag...winkels zijn open, als je echt twijfelt haal dan een test van een ander merk en kijken wat die aangeeft...maar een streep is een streep...
Gefeliciteerd! Ik heb toen ik 6, 12 en 14 weken was licht bruinverlies gehad. Het hoeft dus echt niet gelijk iets slechts te betekenen.
Hoi, Ik heb dit bij mijn eerste zwangerschap gehad en dat is goed gegaan, bij 2de zwangerschap ook maar dat is uitgelopen op een mk. Nu weer gehad(3de zwangerschap)en het is nu al een paar dagen opgehouden dus ga ervan uit dat het nu goed zit. Gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! Alweer een zwangere erbij.....Nu ik nog, maar ja, test blijft maar negatief en geen ongesteldheid te bekennen....wel bruine smurrie....Grrrrr, frustrerend!