Slim, wij wisten het bij de eerste ook niet. Hebben ook echt maar een paar neutrale setjes gekocht. Daarna meteen gaan shoppen. En dan krijg je vaak ook nog met kraamvisite veel. Zeker als mensen weten dat jij het geslacht niet weet.
Oeps vanmiddag nog een pakje gescoort haha! Kon het niet laten ☺ Idd kraamvisite verwacht ik ook nog...en die nemen meestal ook kadotjes mee 😂haha
Ik ben ook 33 weken zwanger en sinds kort begin ik ook aan de bevalling te denken. Ik ben best wel een control-freak,maar dit moet ik echt even 'loslaten' en dat is moeilijk Ik hoor horrorverhalen en succesverhalen over bevallen van vriendinnen,dus ik moet het toch maar zelf ervaren... ik denk inderdaad ook vaak aan dames die ik al ken die bevallen zijn,en dan denk ik : oooh als jij het kan... maar denk wel dat ik direct bij aankomst ziekenhuis om een ruggenprik vraag. En ik zeg heel eerlijk dat ik een keizersnee ook niet erg zou vinden. Ik ben voornamelijk bang dat er iets misgaat met de baby tijdens de bevalling... daarna komt pas de angst voor mijn eigen pijn. Je weet gewoon niet wat je kan verwachten!! Ik geloof mijn hele zwangerschap al niet dat er echt een baby gaat komen...... en nu komt het echt dichtbij en denk ik : zou het dan toch echt gaan gebeuren ??? (moet dus ook echt gaan beginnen met het kopen van spullen!)
Hahaha nova1984 hoe jij het onschrijft herken ik mezelf helemaaaal in!!! Keizersnede zou idd stukken beter zijn (beide is fewoon niks) maar ik denk nu wel eens moet dat gaan passen?! Dat kan toch noooooit!!! En idd wat je zegt alsof het niet over jou gaat..het is een soort roes soms..ik had zwanger zijn me bewuster voor gesteld. Mischien komt dat nog sls de kleine er is...vast! Ik hoop toch wel dat je een bedje en wat kleertjes hebt? Anders toch echt ff gaan doen idd haha!!
Haha leuk he dat shoppen!!! Ik moet me nu ook inhouden.... Wij weten wel wat t wordt en als ik dus iets leuks zie voor een meisje neem ik het het allerliefste mee!! Hihi. Voelen jullie de kleine niet veel of wel?? Doordat ik haar zoveel voel (ze is heel aanwezig) ben ik mij echt bewust van de zwangerschap. Ga dat getrappel straks wel missen hoor. Niet werken lijkt me nu ook nog lastig... Daarom ga ik ook door tot week 36, denk dat ik thuis helemaal gek wordt! Haha Bij ons is alles klaar, alleen nog de plinten opplakken en een leuke lamp uitzoeken... Nova, ik hoop idd ook dat je de belangrijkste spullen al in huis hebt!!! Anders heb je een goed excuus om te gaan shoppen! Haha
Keizersnede...brrr daar ben ik juist bang voor hoor! Nouja voornamelijk voor die ruggeprik (ik wil dus ook bevallen zonder, maar bij een keizersnede kan ik er niet omheen) en dat ik dan soort van tijdelijk verlamd ben. Dat vind ik veel enger dan vaginaal bevallen, al denk ik ook niet dat t past en dan ben ik weer bang dat de baby vast komt te zitten met zn schouders en dat ik enorm scheur etc etc.. bah haha.
Alles wat ik heb,heb ik gehad...zelf heb ik niks gekocht.Maar heb volgende week verlof..dus alle tijd.Heb alleen wel meubels /bedje want een kennis van mij wilde er vanaf voor 120 euro alles,dus daar moest ik wel op reageren ....maar zelf nog geen kleding of wat gekocht... Sunshine ik voel haar sinds 24 weken pas goed,maar sindsdien ook wel heel regelmatig en soms ook best hard! Meid27 haha gelukkig ben ik niet de enige met die gekke gedachtes
Ooh nou volgende week lekker gaan shoppen dus! Gelukkig heb je wel al meubeltjes. Onze meid kan ook behoorlijk tekeer gaan! Haha vind t wel leuk al die schopjes. Alhoewel ze me soms nu ook wel pijn doet! Hebben jullie verder nog kwaaltjes?? Ik heb al een tijdje last van m'n heupen, schaambot en bovenbenen. Maar verder mag ik niet zeuren. ik ben niet zo goed in rustig aandoen, haha. Dus ik merk t ook echt als ik teveel heb gedaan. Zoals nu... Hehe ze is bij mij trouwens al aan t indalen
Hier is alles klaar. Ben me nu aan het verdiepen in de vluchtkoffer. Wil thuis bevallen maar kan altijd iets tussenkomen. Wij hebben ook neutrale kleertjes, niet zo heel veel. Komt wel als ukkie er is, gericht sjoppen is veel leuker! Kwaaltjes... pff genoeg.. Ben nu vanaf 28/29 weken thuis, zenuw klem van de nier die zorgde voor enorme nierkoliek aanvallen. Gelukkig is dat nu over maar heb gruwelijk last van m'n bekken nadat ik 2 weken geleden ben gevallen. Daarnaast heb ik regelmatig last van m'n buik, indaling is volop aan de gang en dat voelt met een slechte rug/si gewrichten en bekkenpijn niet echt gezellig zeg maar. Ik kan niet wachten tot ukkie zich meldt!!
Oohh wat vervelend zeg dropje!!!! Het is voor een goed doel maar blijft niet leuk die kwaaltjes... Gelukkig is dat van je nier nu over. Wat naar dat je gevallen bent! Ook dat er nog bij. Ik denk dat ik m'n vluchtkoffer ga inpakken als ik verlof heb.. Vind t zo lastig om voor de kleine dingen in te pakken. Je hebt geen idee welke maat ze heeft.. Ze verwachten dat ze ongeveer 3200 gram is bij de geboorte..
Wat grappig ik vanmiddag een begin gemaakt aan het welbekende vluchtkoffertje nja koffer whaha heb 2 pakjes van maat 50 en 1 pakje van 56 erin gedaan dan past er vast wel iets..het geeft mij gewoon rust als ik dat gedeeltelijk klaar heb. Ik mag ook niet klagen kwa kwaaltjes maar de kleine daalt hier ookal een beetje in vorige week zat het een beetje in mn bekken zei de verloskundige. Ik voel de kleine vaak drukken op mn blaas en schaambot wat een akelig gevoel is dat net alsof je beurs bent van onderen!! Bandenpijn is ook zown dingetje waar ik af dn toe last van heb. Maar idd alles voor het goede doel en doe het graag!! Ik voelde de kleine echt goed schoppen met 18 wkn daarvoor kriebelde er iedere x iets blijft toch bijzonder he!! Jaa gericgt shoppen is leuker. Heb je een voor gevoel wat het geslacht is dropje? Wij denken een jongen...maar somsss op echos lijkt het een meisje hihi leuke verassing!!
Rotgevoel af en toe ja, dat indalen. Ik denk een jongetje en mijn vriend denkt een meisje, een van ons heeft gelijk
Hoi dames, Meld me ook gezellig. Ik ben as donderdag 33 wk en kan niet wachten om te bevallen haha Weten jullie al of jullie pijnbestrijding nemen tijdens de bevalling? Moet vrijdag mijn geboorteplan inleveren
Ik ben 32 weken zwanger en begin ook stilaan nerveus te worden. Ze mag van mij ook vroeg komen hoor, zo rond een 37 weken, want ik ben het soms echt beu om een pijnlijke rug te hebben of om niet lekker te kunnen liggen in bed, enzovoort. Voor de bevalling zelf heb ik heel veel zenuwen, maar het zal zichzelf allemaal wel uitwijzen op dat moment...
Hier staat de vluchtkoffer klaar, ga hem nog wel aanpassen als ik week 35 heb gehaald, heb nu voornamelijk maatje 44 ingepakt voor de kleine. Hier een ziekenhuis bevalling ivm suiker maar dat vind ik prima. Vorige keer ook in het ziekenhuis bevallen en dat was een goede ervaring. Verder heb ik alles wel klaar voor de kleine, misschien nog beetje style van de kamer maar dat heeft geen haast want hij gaat de eerste tijd toch bij ons op de kamer. Hier hoop zonde pijn medicatie te bevallen maar anders zou graag een pompjeb willen omdat het ook weer snel is uitgewerkt. Heb een ruggenprik gehad met het plaatsen van de cerclage en vond het geen fijne gedachten dat je niet kan bewegen. De kleine is hier al ingedaald maar ligt nog niet vast dacht ik. Meneer is verder lekker actief en heeft veel de hik.
Ik heb een hele goede zwangerschap..tot week 29 klachtloos!! (geen dag misselijk geweest of wat dan ook) Sinds week 29 kreeg ik rugpijn en pijn aan mijn zij als ik lang zit. (fijn met een kantoorbaan ) Ik voel me verder prima, ik sport nog steeds..heb nog steeds drukke weekenden en het werken gaat op de rug/zij pijn na nog prima. Maar de grootste zwangerschapskwaal zit in mijn hoofd : de onzekerheid..de angst dat het misgaat en het daardoor ook niet echt kunnen genieten etc. Anoniempje25....je vroeg over pijnbestrijding.Mij lijkt die ruggenprik wel wat.Ik heb zoiets van : waarom zou je moeilijk doen als het "makkelijk" kan? of ben ik dan heel kinderachtig Ik heb vanmiddag trouwens de groeiecho,ben erg benieuwd...hoop dat alles goed is...jullie die al gehad?? nog wat bijzonders ontdekt tijdens deze echo?
Leuk nova dat je vanmiddag een groeiecho hebt! Hier is niks bijzonders gevonden gelukkig! Soms een beetje eigenwijs kind ligtbdan net met zn handjes over het hartje. Geniet er maar lekker van! Even gluren wij mogen volgende week donderdag nog een keertje voor de groeiecho Ik heb vandaag echt last van mn rug mn bekken en boven benen pfff hoop dat dit niet blijft door zeuren tot aan mn verlof.. Nog ff door bikkelen tot 5 nov Liefss
Handige tip wat ik kreeg van de kraamhulp toen ze op intake was. Om de voeding vast mee te nemen naar het zkh. Ik ga namelijk geen borstvoeding geven. Aangezien ze in het zkh soms andere voeding geven dan dat jij al gekocht hebt mischien hebben jullie er wat aan. En..ik neem voor mijn man nog een setje ondergoed mee mochten we nou nog blijven moeten dan heeft hij ook iets bij zich om zich even op te frissen. Liefss
Ik wil het ook proberen zonder medicatie. Gisteren controle gehad bij de vk en alles was goed. Ik heb ook erg last van m'n schaambot en dat komt door t indalen. Ze ligt nog niet vast maar wel al lager. Dus gaat de goede kant op!! Vannacht zo beroerd geslapen... M'n hele lichaam deed zeer en mevrouwtje was druk bezig in de buik, haha. Vandaag ook niet zo een goede dag.. Pijn in m'n rug, heupen en schaambot. Nog eventjes doorbikkelen! Nog 2,5 week en dan lekker verlof. Vluchtkoffer ga ik inpakken als ik verlof heb gisteren wel t geboorteplan besproken. Ik krijg trouwens geen groeiecho. Die doen ze bij ons alleen als ze het idee hebben dat er iets mis is. Mijn eetlust lijkt trouwens ook steeds minder te worden.. Heb gewoon geen trek!!