haii.. gister had ik af en toe wat lichte menstruatiepijn. over de hele dag had ik lage rugpijn. nu ging ik gister 11 uur slapen en schrok ik kwart over 12 wakker van een ontzettend pijnlijke kramp, me partner in de hand geknepen en moest het echt weg puffen. het voelde de hele tijd dat het terug kwam maar het kwam niet door. heb nu nog lichte menstruatiepijn soms en nog steeds lage rugpijn. nu ben ik 35weken zwanger, maar moet ik bellen? liefs
T is nog aan de vroege kant om te bevallen dus ff bellen en laten nakijken. Misschien blaasontsteking?!
en gebeld ?? miss zijn t ook voorweeen ik heb dat regelmatig ! maar altijd goed om even bij vk te infomeren
Heb gebeld en de assistent denk inderdaad aan voor weeën. Ze gaat het sowieso even overleggen met de verloskundige, denkt zij er anders over dan belt ze mij terug.
Heb er geen ervaringen mee, was vannacht echt bang.. ook al duurde het maar 5 minuten over de hele nacht. Kan het nu zo zijn, dat ik nu elke nacht er vaker last van ga krijgen? Het is niet gezegd dat als je voor weeën hebt je met een week al bevalt ofzo? Misschien klinkt het raar of is het een rare vraag, maar ben gewoon een beetje bang.. ben nog jong en heb geen idee wat mij ( en mijn partner natuurlijk ) te wachten staat.. Ja een prachtige zoon.. maar me voor weeën enz, klinkt alleen al zo echt en eng.
Het lijken op voorweeen of indalingsweeen. Die kunnen al vrij pijnlijk zijn maar verder 'onschuldig'. Geen zorgen dus. Enne....die voorweeen kunnen wel even aanhouden. Het betekent niet dat je nu snel gaat bevallen. Ken genoeg mensen met voorweeen die over tijd liepen....Succes met deze aller laatste loodjes. En niet te bang, je bent echt in goede handen bij de verloskundige!! Komt goed!!