Oooohhh, help! Het is weer zover! Hij wil niets meer! Is alleen maar aan het jengelen, kan geen moment alleen spelen, eet niets meer, slaapt slecht....:x Oooh wordt er helemaal gek van... Herkent iemand dit? Hij is 12 en een halve maand oud. Hoop dat deze fase snel weer voorbij is!!! Liefs Miep
Lenn had dit ook net na zijn eerste verjaardag. Niet leuk! En nu weer... Hij is nu bijna 15 maanden. Waarschijnlijk een sprongetje. Het is even doorbijten, maar het gaat weer over.
Hier ook!! Mijn zoontje is 17 september een jaar geworden en hier was het vlak daarna ook raak!! Maar gelukkig is hij sinds een dag of 2 wat meer in zijn hum, zal dus wel een fase of een sprongetje zijn geweest. Op naar het volgende sprongetje haha.
Hoi meiden! Dankjewel voor jullie reactie!!! Altijd fijn om te horen dat je niet de enige bent! Toch vind ik wel dat die verdmde sprongetjes vaak komen hoor! Is de enen net weg komt de volgende weer om de hoek zeilen! Ach ja. Ik ga mn humeurige menneke maar weer eens uit zn box halen. DOEI!