wat voor drinken met dit warme weer

Discussion in 'Voeding' started by paars, Aug 7, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paars

    paars Fanatiek lid

    Nov 27, 2008
    1,117
    18
    38
    ik vraag me af of je op deze leeftijd ook al ander soort drinken kunt gaan geven.. ik probeer hem wel wat water te geven.. maar meneer hier is niet echt een liefhebber van water..
    hij krijgt al fruit en groente hap ik dacht misschien kan ik dan tussendoor wat anders gaaan geven als die maar wat extra vocht binnen krijgt
     
  2. Inez01

    Inez01 Fanatiek lid

    Jul 4, 2008
    1,009
    0
    0
    Ik weet dat er van die flesjes van Olvarit zijn met sap, volgens mij alleen smaak perzik-peer. Is vanaf 4 maanden. Ik heb ze ook weleens gekocht toen mijn zoontje 6 maanden was, hij vond het erg lekker.

    Ze zitten per 4 verpakt, bij ons in verkoop bij Jumbo en Etos.
     
  3. lovemybabyboy

    Aug 7, 2009
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    je kan sap geven vanaf 4 maanden idd van Olvarit. Ik gaf mijn zoontje ook weleens venkelthee
     
  4. Inez01

    Inez01 Fanatiek lid

    Jul 4, 2008
    1,009
    0
    0
    Wij hebben Kabouterfeest in huis... te koop bij reformwinkel. Deze thee valt hier ook in de smaak bij de kleine man.
     
  5. butterfly1984

    butterfly1984 Niet meer actief

    je kan thee proberen en je hebt ook vruchtenmix van eigen merk vanaf 4maanden.
     
  6. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Thee bijvoorbeeld of yoghurt. Wij gebruiken veel Frutapura van Olvarit: boomgaardfruit. Vindt ie heerlijk
     

Share This Page