Hallo Dames, De titel zegt het al. Mijn dochtertje moet Dinsdag weer voor de spuitjes gaan maar nu is ze al een paar dagen verkouden (snotteren en hoesten). Mag ze dan wel gewoon naar het CB? Ik weet dat als ze ziek zijn de afspraak vaak verzet wordt maar telt dit dus ook voor een verkoudheid? groetjes Mik
Zolang ze geen koorts heeft kun je gewoon de prikjes halen. Mijn zoontje had vorige keer oorontsteking en zat aan de AB, maar had geen koorts en hij kreeg gewoon zijn prikjes.
Ik zou het niet doen.. Of in ieder geval even overleggen eerst.. Mijn oudste heb ik een keertje laten vaccineren met een simpele verkoudheid, die alweer op zijn retour was. De 3 weken erna kwam het harder terug, en ook flink koorts van de prikken. Het was toch wat teveel om de prikken en de verkoudheid te kunnen verwerken.. Dus ik laat niet meer prikken bij een verkoudheid. Hier doen ze dan meestal toch de afspraak, en de prikken op een later moment "even" tussendoor.
Onze zoon heeft de BMR gekregen toen hij verkouden was. Gaf geen problemen. Veel kindjes zijn vaak verkouden, als je dan steeds de vaccinaties zou uitstellen komt het er nooit meer van. Je kunt het consultatieburo ook altijd even bellen om te overleggen.
Ons zoontje heeft ook gewoon zijn prikjes gekregen terwijl hij flink verkouden was en het leverde hier ook gelukkig geen problemen op. Maar ik twijfelde toen ook hoor!