Ik ging vanochtend na de wc en veeg af en zit er een stipje bloed op het papier daarna doe ik het nog een keer en weer en daarna is het weg wat kan dat zijn zit nu of 5 dagen na ei of 8 dagen hangt er van af wanneer ik me ei heb gehad ff geeft dag 35 aan en meeste denken dag 38 Me templijstje staat in me handtekkening
Ik had 6 dagen na mijn ei (gisteren dus) ineens veeel kramp en een beste bloeding. maar na een paar uur alles weg. Temp is ook nog hoog. Vanmorgen ineens misselijk, maar wijt dat maar aan het warme weer.
Spannend meiden... zou idd een innestellingsbloeding kunnen zijn Flowertje je temp ziet er mooi en hoopvol uit heb je nog andere zwangerschapskwaaltjes ??
april hoi hoi uuh ik droom al een paar dagen heel raar is al weer heel lang geleden dat ik droomde en nu is het elke dag raak wel 3 dromen :S en me neus maakt overuren denk zelf dat het niet raak is maar we zien het wel..!! mag ik vragen waarvoor mijn temp er hoopvol uit ziet..?
Ik denk zelf dat je eitje op cd38 is gesprongen.. daarna gaat je temp omhoog en daalt iets (waarvan ik denk misschien een innestellingsdip) dat is dan volgens mijn berekening 5dpo en nu vandaag een mooie stijging misschien door aanmaak van HCG (dat gebeurd na innestelling hé) Ik duim voor je ga je nog voor nod testen ?
nou ik probeer niet te gaan testen voor mijn nod hihihihi.. maar ja die dalingkan van alles zijn toch of zie je dat het een bepaalde daling is omdat me temp ook weer erg omhoog gaat?
ik heb alleen op dag 35 voor het laatst sex gehad dus hoop dat de zaadjes dag 38 gehaalt hebben maar denk het haast niet :S
wel raar want dag 38 had ik geen positieve ovu test die was heeeel licht dus snap er niks van en dag 35 had ik best een donkere ovu test ...
Als je ovulatietest positief is, dan volgt de eisprong tussen 12 en 48 uur op de dag van de eisprong zelf heb je niet snel nog een positieve ovulatietest Zaadje kunnen 3 tot 5 dagen in leven blijven, dus je bent op tijd geweest
Ik hou het ook op een mogelijke innestelingsbloeding en dus ook een temp. dip. En ja ..je kunt echt wel zwanger worden als je niet op de dag van je ei kluste. Bij mij was het ook een dag of 3 voor mijn ei geweest/ En dat ei is inmiddels 9,5 maand oud