Dag dames, Sinds ik ruim een week geleden gestart ben met decapeptyl heb ik last van slapeloosheid. Ik slaap echt maar enkele uurtjes per nacht, merk dat ik oververmoeid begin te raken. Zijn er meer vrouwen die hier last van hebben gehad? Worden de bijwerkingen gaandeweg minder?
Decapeptyl vind ik de rottigste medicatie die ik tijdens de mmm heb gebruikt. ik kreeg er vooral hoofdpijn van en voelde me heel moe. De klachten werden bij mij minder zodra ik met de stimulerende middelen begon. Hopelijk geldt dat ook voor jou!
Ik had daar inderdaad ook veel bijwerkingen van. Vooral hoofdpijn maar ook moeheid. Slapeloosheid had ik in die periode sowieso wel, dus weet niet of dat toen verergerde. Bij mij werd t ook minder toen ik begon met de stimulatie. Succes!