Afgelopen zaterdag heb ik een punctie gehad van 17 follikels. Daarna nog wel een gevoelige buik gehad, maar het was te doen. Sinds zondag zit ik aan de utrogestan bolletjes (vaginaal). Vandaag ben ik weer aan het werk, maar wat heb ik een buikpijn! Mijn buik is opgezwollen en ik heb last van obstipatie en krampen. Het voelt of er veel lucht in mijn buikholte zit met behoorlijk wat 'uitstraling' naar mijn rug en schouders. Ik weet niet meer hoe ik zitten moet en de dag door moet komen! Ik heb nu al 4 pcm's op en wil eigenlijk alleen maar op bed liggen en slapen. Maar laat dat net even niet mogelijk zijn met nog twee belangrijke meetings in het vooruitzicht. Wie steekt mij even een hart onder de riem?? Zijn er meer dames, die deze klachten na het gebruik van utrogestan hebben, en hoe lang heeft het geduurd voor de klachten weer verdwenen waren?
Ik zou de gyn bellen. Een hele opgezwollen buik en buikpijn kan op OHSS duiden. Of een infectie door de punctie, maar dan heb je over het algemeen ook koorts. Dit zijn geen typische bijwerkingen van de Utrogestan. Sterkte!
LoveAim, lieverd, ik zou idd toch even aan de telefoon gaan hangen. Klinkt idd als overstimulatie. Ze kunnen beter een keer te vaak kijken dan te weinig. Liefs!
Bellen naar de gyn en je klachten doorgeven! Ben je ook aangekomen? Ik zit nog thuis nu na ernstige overstimulatie en dat valt me maar wat tegen! (Heb ook 5 dagen in het ziekenhuis gelegen) Dus bellen!
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb net overleg gehad met de poli, maar hoef voorlopig niets te doen. Ik ben na mijn weten niet aangekomen en heb verder ook geen verschijnselen van overstimulatie. Ik heb ook al heel heftig gereageerd op de decapeptyl (twee dagen vreselijke buikkrampen gehad) en waarschijnlijk is dit gewoon mijn zwakke plek. Utrogestan kan wel obstipatie en een opgeblazen buik veroorzaken, dus de kans is toch groot dat het daarvan komt. Voorlopig veel drinken en zo veel mogelijk rusten (handig met een baan en een peuter, niet!) en donderdag vol goede moed naar de terugplaatsing. Gelukkig is de pijn net alweer wat afgenomen, omdat ik in een rustige meeting zat. Rust is dus echt het sleutelwoord. Is er iemand die net zo heftig reageert op de hormonen?
Goed dat je gebeld hebt meis. Wel goed un de haten blijven houden he? En als je t (weer) niet vertrouwd gewoon weer bellen