wat hebben jullie voor bikini of tankini. aangezien ik nog met hoop zwangerschapskilo s zit ,iemand een leuke tankini
Ik heb zelf een leuk strapless badkap van de Hema! Hij hoeft trouwens niet perse strapless zitten ook bandjes bij die je op verschillende manier kan gebruiken En helemaal leuk het is een corrigerende HEMA - dames - badmode - control badpak
Ik moest even denken wat een badkap was... kwartje viel een beetje laat dat het een typfoutje was haha
Ik heb mooie zebrastrepen op mijn heupen, waar weer veel vet op zit, dus ik hou het bij een tankini Mijn buik is ook nog steeds niet zoals hij was en ik durf zelf niet in een bikini te gaan lopen in de zomer. @wenneke dat is idd een mooie @lovely die is ook leuk!
Ik heb een tankini gekocht bij de otto en die draag ik nu in het zwembad. Voor de vakantie in jni moet ik even zien hoe ik er dan uit zie hahaha.
ik heb zelf een buikje en mijn tip is let op het broekje dat je draagt. vele broekjes krijg je juist meer een bol buikje van nog een tip van mij neem ook een boy boxer zwim pants erbij, deze hebt je tegenwoordig ook in heen vrouwen model, heb bijvoorbeeld even problemen met scheren van je bikini lijn doe die over je bikini broekje aan e je kan weer vooruit totdat je weer kan scheren. ook is dit super geschikt voor als je een buikje hebt valt gelijk minder op. als ik een tankini aan doe valt het juist meer op dat ik een buikje heb dus doe een goed bikini aan die mijn buste juist meer laat opvallen , hup naar voren die tieten hahahah zo haal je de aandacht weg. oo en nog een tip deze geef ik altijd aan mijn klanten die wat voller zijn,, neem iets getailleerd,( jasjes topjes enz enz ) laat dat figuur zien en die volle rondingen vallen als sneeuw voor de zon weg in mannen hun ogen )) of juist vinden ze het lekkerder. geef de accent op je beste onderdeel en de rest valt weg.
ik heb zelf een buikje en mijn tip is let op het broekje dat je draagt. vele broekjes krijg je juist meer een bol buikje van nog een tip van mij neem ook een boy boxer zwim pants erbij, deze hebt je tegenwoordig ook in een vrouwen model, heb je bijvoorbeeld even problemen met scheren van je bikini lijn doe die over je bikini broekje aan e je kan weer vooruit totdat je weer kan scheren. ook is dit super geschikt voor als je een buikje hebt valt gelijk minder op. als ik een tankini aan doe valt het juist meer op dat ik een buikje heb dus doe een goed bikini aan die mijn buste juist meer laat opvallen , hup naar voren die tieten hahahah zo haal je de aandacht weg. oo en nog 3e tip deze geef ik altijd aan mijn klanten die wat voller zijn,, neem iets getailleerd,( jasjes topjes enz enz ) laat dat figuur zien en die volle rondingen vallen als sneeuw voor de zon weg in mannen hun ogen )) of juist vinden ze het lekkerder. geef de accent op je beste onderdeel en de rest valt weg.
Normaal droeg ik altijd een bikini of semikini (zo heet dat toch een soort van badpak maar met de zijkanten eruit?) Maar aangezien ik nu net een zebra ben denk ik dat ik dit jaar overstap op een badpak of tankini die wel mijn buik bedekt....
mijn buik is nog steeds niet wat het geweest is.. en daarom maar weer een tankini gekocht. heb er een bij www.shiwi.com besteld. mooie kwaliteit en hij zit erg mooi.
Was net bij livera, hadden heel veel leuke tankini's. Met hele simpele broekjes, dus die kan je zo vervangen voor broekjes met wat langere pijpjes. De gene die ik heb gezien zijn tussen de 40,- en 50,-.
Even een linkje.. Voor haar - Mode - Zwemmode - Tankini's bonprix Ikzelf heb 2 tankini's een zwarte en een roze met grote bloemen.. Op het moment durf ik weer in Bikini ( ben flink afgevallen en gelukkig geen striae)
ik heb vorig jaar een bikini gekocht bij de bijenkorf en kan ik nou nog een jaartje mee doen dus ik hoef die hokjes niet meer in ihiih. als je er wat centen voor over hebt kan je daar best goed terecht