Pfffff Youri is nu voor de tweede keer ziek in 1 week tijd Afgelopen maandag naar de HA geweest want hij had 38.5 en zat elke keer aan zijn oortje, hij bleek dus een goeie oorntsteking te hebben. Antibiotica kuur gehad voor een week, tot vandaag en het leek goed te gaan met het kleine mannetje. Vanmorgen haalde ik hem zijn bedje uit en hij had weer 38.5 dus de HA weer gebeld en die zou mij terug bellen tussen 11.00 en 12.00, ze dacht aan een nieuwe virus en moest het even aankijken. Nu vanmiddag liep de temp. op tot 39.4, dus mijn man weer de HA gebeld en we mochten gelijk langskomen, alles nagekeken en is idd een nieuw virus. Hij ligt nu lekker op zijn bedje met 39.6 en een zetpil! Hij eet en drinkt verder gelukkig goed, en is ook best vrolijk, maar ik word er wel helemaal verdrietig van. Nu moeten we de koorts in de gaten houden en als het donderdag niet over is moeten we weer terug komen.
Sneu idd. Maar t hoort er helaas allemaal bij.. Hopelijk zakt de koors snel nu, goed in de gaten houden maar..
Zielig he, hier ook helaas. Yasmine heeft nu voor de tweede keer oorontsteking. En ze hebben ook nog eens allebei een of andere buikgriep te pakken met diarree, overgeven en koorts. Hier zijn ze helaas niet vrolijk, huilerig en echt ziek. Arme baby's ook, hoop dat ze snel allemaal weer lekker gezond zijn.
Caithlin, voor jou zal het niet makkelijk zijn met 2 zieke baby's, ze willen toch allebei de aandacht dan. Ik hoop ook dat jouw meiden weer snel zullen opknappen. bonnievdakker, Ik denk dat de knuffel wel heeft geholpen, de koorts is gelukkig weer gezakt naar de 38.1, wel met een zetpil maar toch! Patroesch, We houden hem ook goed in de gaten