Voor het kind dat alles al heeft.. Mijn jongste word over een paar weken 1, en was helemaal radeloos omdat ik niet wist wat we haar moesten geven. De planning was al die tijd een loopwagen, maarja, mevrouw loopt inmiddels al los Nu kwam gisteren iemand met de tip van een binnenschommel. We hebben geen tuin, maar des te meer ruimte in huis en ben hier helemaal enthousiast over Maar mijn vraag aan jullie, moet ik daarvoor een speciale schommel hebben, of een standaard buitenschommel gewoon binnen ophagen? Wie heeft een leuk adresje, met het liefst een schommel die te verstellen is van baby naar kind. (of volwassenen.. zie mezelf al helemaal gaan als de kids op bed liggen..) En wie heeft er ook 1 hangen, jullie ervaringen en foto's?
Je bedoelt toch een echte schommel? Een houten? Op marktplaats staan er vast wel een paar. Vrienden van ons hebben er op mp gekocht. Super leuk!
Schommel paard Liesjes Houten Speelgoed Wij hebben deze.. Met goede haken en pluggen van de bouwmarkt opgehangen en Boaz vindt het helemaal geweldig!
knuffelkonijn: dat is ook leuk, maar zijn meer stoelen. ik zoek gewoon zo'n soort schommel, maar dan een die ook om te bouwen is naar gewone schommel. In principe een normale schommel dus, maar kan niet echt ergens vinden of ik daar een speciale voor moet hebben. Houten schommel : Buitenspeelgoed -- schommels - Kids.nl
bartsmit.com - Baby Swing Schommel Tijger Wij hebben deze en onze kinderen vonden het super Hij hing gewoon in de gang. Mijn man had speciale haken in het plafond gemaakt. Echt een hit!
@PenK & Mroos: zoiets bedoel ik inderdaad, maar toen ik zelf klein was hadden wij een schommel die je met 2 simpele plankjes kon ombouwen tot een gewone schommel, bestaat dat nog wel?
Wij hadden gewoon houten balken dus hebben daar een echte schommel in gemaakt (bouten met haken die buiten ook gewoon zitten) en dan babyschommel erin gekocht (die koop je overal standaard)
ja van little tikes hebben zie die geloof ik nog gewoon.. Outlet Planet - A Merken en B Prijzen - Deze maand: Acties van deze week
Hmm ook niet helemaal wat ik bedoel.. lastig. deze schommels zijn allemaal tot ongeveer 20 kilo, en je moet dat hele ding uit elkaar halen om hem om te bouwen. Wat ik vroeger had, en ook zoek, is een schommel die veiligheids dingen heeft voor baby, maar simpel klik klik een 'volwassen' schommel is, en dus ook meer dan 20 kilo aan kan. Bijv die hangstoel van Ikea, en de standaard schommels in speeltuinen, kunnen allemaal veel meer gewicht aan.