goede middag dames. ik wilde vanmiddag beginnen met bio oil smeren, maar las in de bijsluiter dat bio-oil vitamine A bevat en ook de opname van vitamina A bevorderd Teveel vitamine A is toch niet goed voor de zwangerschap of is dat alleen de vitamine A in vitamine pillen?? in alle andere producten die ik bij de drogist zag staan voor je buik zit alleen vitamine E.
Geen idee.. Heb nooit op de verpakking gekeken.. Maar het lijkt mij verder geen ooit poor probleem want het is ook voor zwangere.. Bij mij zat het ook in het pakket van prenatal.. Maar bij mijn vorige zwangerschap heeft het niet geholpen.. Ben nu nog steeds zebra met al die strepen.. Dus nu smeer ik niks meer en gek genoeg is er ook niks bijgekomen tot nu toe!
bij de appotheker geven ze ook met alle gemak bio-oil mee ,dus zal geen kwaad kunnen kan zelf de geur niet verdragen dus bij mij is het momenteel veel body-butter van TBS
Zal zeker geen kwaad kunnen.Het ligt ook aan het soort vitamine A wat erin zit verwerkt.Het gaat vrnl om vitamine A wat uit orgaanvlees komt.In veel vruchtensappen zit ook vitamine A en dit is afkomstig van Betacaroteen en kan ook geen kwaad.