Goedemiddag dames. Ik he geen vraag of zo maar wou gewoon ff kwijt dat ik morgen een sollicitatie hebt! Ben zo blij hihi Het is op mijn oude werk dus weet hoe alles werkt, de werktijden en ken de collega's natuurlijk al maar toch ben ik zenuwachtig. Ik hoop zo dat ik word aangenomen dan kan ik eindelijk gaan kijken voor een autootje als ik een paar maanden gewerkt hebt. Duimen jullie voor me mee? Liefs Arianne
Dank jullie wel. Ja idd ze weten wat ze aan me hebben en ik hoef ook niet meer ingewerkt te worden. Maar er waren nog meer sollicitanten dus ik ben benieuwd.
En Arianne ben je aangenomen?? ik ben aangenomen, kan vandaag al beginnen op het pand waar ik heen moet (schoonmaakbedrijf )
@Bloem ik moet ook nog maar afwachten of ik word aangenomen hoor er waren nog meer sollicitanten maar had begrepen dat ze ook meerdere mensen zochten. Maar niet leuk op je nieuwe baan?
Nou sollicitatie gehad ging erg goed voor mijn gevoel ik hoor volgende week of ik ben aangenomen. Ik ga ervan uit van wel dus ben benieuwd.
ohh had altijd zo'n hekel aan wachten op zo'n momenten maar als je al zo'n goed gevoel hebt zal het wel goed komen !