Mn zoon van 3 is erg verkouden, veel hoesten door vastzittend slijm. Nu was ik net met mijn moeder bij de apotheek en zei ze dat hun bisolvon afraden. (Had ik net gekocht) Toen ik haar vroeg waarom, kon ze me dat niet vertellen. Het was niet hun eerste keus, zei ze. Weet iemand misschien waarom? Beetje vreemd dat ze zegt dat hun dat afraden maar het onderbouwen kan ze niet..
Omdat ze last van hun maag kunnen krijgen, dat was hier in ieder geval de rede dat ze het bij de apotheek niet adviseerde. Maar later toch gekocht, omdat het niet over ging en hielp erg goed! En geen maagklachten gehad.
Ik heb wel eens een huisarts horen zeggen dat de enige die beter wordt van Bisolvon, de makers van Bisolvon zijn :-S
Oh hm.. Nou, ik heb het idee dat het altijd wel helpt. Gebruik zelf ook bisolvon als ik verkouden ben.. helpt dan ook.. En maagklachten.. Gelukkig nooit last van gehad en zoon ook niet
Mijn huisarts adviseerde juist bisolvon. Werkt bij mijn dochter erg goed. We hebben het standaard in huis.
Ik gebruik het zelf niet, want vind het heel erg smerig en bij mijn dochter werkt eigenlijk niets als ze erg hoest. Toen ze nog heel klein was is ze zelfs in het ziekenhuis opgenomen geweest en heeft ze 2 jaar lang een "puffer" moeten gebruiken. Het enig wat nu helpt bij het vele hoesten (wat gelukkig niet meer zo vaak voorkomt) is voor het slapen een Sinaspril geven. Voor de rest goed haar neus schoonhouden, dus zorgen dat er zo min mogelijk snot in het neusje zit. Dat is bij haar namelijk vaak het geval, snot loopt de keel in tijdens het slapen en hierdoor verergert haar hoest.