Ja, wij krijgen een broertje of zusje voor onze dochter. Eind augustus, hebben mijn man en ik besloten om voor een tweede te wilen proberen. Dokter gebeld om het spiraaltje te laten verwijderen, maar die was op vakantie. Drie weken gewacht en kon toen niet meer wachten, en heb zef het spiraaltje eruit gehaald. Het duurde toen nog ruim vijf weken voor mijn menstruatie kwam: en die kwam op 2 oktober. Voor mijn gevoel gingen we het toen echt proberen, en dezelfde maand ben ik zwanger. Vanmorgen had ik een heeeeel licht streepje, omdat ik eigenlijk 1 of 2 dagen te vroeg was. Maar volgens mij is het zo dat een streepje ene streepje is. Of de lijn nu heel dun is of niet, toch? Kan het allemaal nog niet bevatten en mijn man helemaal niet. Die wil eerst een dikke streep zien voor hij het geloofd
Wat geweldig meid! Van harte! nou, de uitkomst van de kaarten klopten dan toch aardig. Je kindje wordt dan in het lenteseizoen (net aan) geboren!
Wat leuk zoveel reacties, dankjulliewel. En April, het komt inderdaad redelijk uit, in het lente/zomerseizoen. (Kun je ook kaarten leggen, wat je denkt dat het gaat worden, ben zooo nieuwsgierig)... Vandaag heb ik een nieuwe test gedaan en de streep was een stuk duidelijker. Nog wel minder duidelijk als de controlestreep, maar je zag nu echt een goede streep. Kan het nog steeds niet helemaal bevatten.... Maar nogmaals dankjewel voor jullie reacties, super.