sorry maar dit vind ik echt niet kunnen, je ruilt je kind toch ook niet om? staat een advertentie op marktplaats: RUIL OUDE PAPEGAAI-ARA-KAKETOE IN VOOR EEN LIEVE TAMME BABY.
Ze bedoelen er geen mensen baby mee, maar een vogelbaby ! Overigens begrijp ik net van iemand die nogal van de vogels is, dat meneer dennis een oplichter is.
Marktplaats.nl > RUIL OUDE PAPEGAAI-ARA-KAKETOE IN VOOR EEN LIEVE TAMME BABY - Dieren en Toebehoren - Vogels | Parkieten en Papegaaien Dit is overigens tenminste de advertentie die ik erover vond .
dat klopt ja dat is de advertentie. ik weet ook wel dat ze er geen mensen baby's mee bedoelen maar het blijven ook levende wezens. dennis staat inderdaad al heel slecht in het nieuws en zo maken ze het er niet veel beter op
Oh hihi ik dacht even dat je dacht dat het om een mensenbaby ging ! Nouja dan nog inderdaad, je gaat je dier niet omruilen lijkt me!
Hmmm tis ook niet voor niets Dennis papegaaien... krijg je de jonkies gratis met ziekten.... Is zelfs bij radar geweest. Als een beetje papegaaien liefhebber en kenner zou ik die tent mijden. Leefomstandigheden van die vogels is zeer triest te noemen. Een rasechte broodfokker. Helaas trappen er nog veel te veel mensen in. En dat bijten en schreeuwen is toch echt vaak te wijten aan de eigenaar zelf.
ik heb zelf een hele lieve grijze en wij hebben hem al vanaf dat hij 9 weken was (gelukkig niet bij dennis) die van ons had na een paar maanden mn vriend als partner gekozen en moest niets van me weten. < onze grijze had ook wat opstart problemen, en lust nu nog steeds geen zaadjes, haha> ik heb toen wel eens gedacht dit houd ik geen 75 jaar vol. Maar heb er heel tijd en energie in gestoken. letterlijk bloed, zweet en tranen. Inmiddels kan ik net zo veel met hem doen als mn vriend en zit hij vaak liever bij mij dan bij hem.
Tja dat is een beetje het karakter van die prachtige en eigenwijze dieren.... En inderdaad bloed vloeit er hier ook nog wel eens... maar goed uiteindelijk komen we daar ook wel door heen. Hier zijn het voornamelijk fases.... wij hebben kip nu ondertussen 2 jaar en hij heeft zo zn momenten van eenkennigheid en is al lekker aan het puberen. Omdat kip verliefd was op mij hebben we er een vrouwtje bijgenomen... ook omdat het gezelliger is voor hemzelf zodat ik hem niet de hele dag hoef te entertainen Gaat perfect die 2 samen en begint echt al een verliefd koppeltje te worden. Maar toch blijven ze voornamelijk naar mij toetrekken behalve als manlief een glas cola in zn handen heeft hahaha
wat leuk om te lezen. ik dacht altijd dat als je er 2 bij elkaar had ze meer met elkaar hebben dan met jou maar dat is dus niet zo.
Dat zou kunnen als je echt het vrouwtje als plaatsvervanger aanbied en vervolgens beide geen aandacht geeft. Hier krijgen ze gewoon van begin af aan evenveel aandacht, zodra ze loslopen dan komen ze beide gewoon naar me toe.
Sorry maar ik vind die zin echt niet kunnen. Tjee wat een vergelijking weer zeg, lijkt wel of iedereen op zp hier mee gooit tegenwoordig. Zou verboden moeten worden.